מבזקים

ליברמן תוקף את הצביעות המכוערת של נתניהו

אביגדור ליברמן, מדבר וכל מילה שלו מאלה שתקראו בכתבה זו הם אמת מזוקקת. שימו לב.
.
ליברמן: ״הקשבתי לרה”מ, במשך שנה הוא הכחיש שיבקש חסינות. אני נמצא כמה שנים טובות בכנסת – אני זוכר איך רה”מ תקף את אהוד אולמרט, כשהוגש נגדו כתב אישום. הוא הסביר שלראש ממשלה ששקוע בחקירות אין סמכות ציבורית ומוסרים לכהן כרה”מ ובטח שההחלטות שהוא מקבל מושפעות ממצבו האישי.
גם כשזה הגיע אליי בזמנו, כשהוגש כתב אישום נגדי, באותו יום קמתי ואמרתי אני מוותר על החסינות.
.
״אנחנו תומכים בהקמת ועדת הכנסת, אגב בהקמת כל הועדות ולא רק בהקמת ועדת הכנסת. המדינה מתנהלת בלי פיקוח פרלמנטרי כבר יותר משנה. מ-1 בינואר אין תקציב.
.
״היה רק עכשיו אסון בת”א וועדת הפנים לא מתפקדת. במצב תקין היו כבר חייבים לכנס את ועדת הפנים, עם כל הגורמים.
אנחנו פעלנו באופן ממלכתי מלכתחילה. מנענו כל ניסיון להחליף את יו”ר הכנסת בתקופת ביניים מתוך שיקול ממלכתי ואחריות פרלמנטרית. הציעו לנו לפני הבחירות להחליף את אבי ניסנקורן כיו”ר הוועדה מסדרת.
.
״אנחנו אמרנו שלא נסכים לזה ומנענו גם את זה. גם עכשיו ברור כאן שאי אפשר להימלט. נתניהו פנה לכנסת ה-22. אין פנייה ארטילאית לחסינות, הפנייה היא לכנסת ספציפית. ולכן הכנסת ה-22 חייבת להתייחס לבקשה הזאת.
.
״דבר אחרון שאני רוצה זה עימות עם יו”ר הכנסת, אבל אם לא תהיה ברירה, נלך לעימות איתו ונעשה את הכל כדי להקים את ועדת הכנסת. אני מקווה שלא נגיע להחלפת יו”ר הכנסת.
.
״יו”ר הכנסת הוא דמות ממלכתית וצריך להתנהל באופן ממלכתי. זה מה שאני מצפה מיו”ר הכנסת ולאור ההיכרות שלנו ארוכת השנים והחברות אני בטוח שהוא יתנהל כך בסופו של דבר״.
.
עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן