נגמרו לו הטריקים המלוכלכים: נתניהו לא יקבל חסינות

כנסת ישראל התמודדה היטב עם הטריקים המלוכלכים של נתניהו וחבר רעיו המרושעים. היא התגברה באומץ על הספינים המכוערים וקיצרה את משיכת הזמן האינסופית המהווה את האסטרטגיה הנוכחית של הנאשם בשוחד במרמה ובהפרת אמונים.

 

ואכן, הוועדה, שנתניהו ניסה בכל כוחו למנוע את ייסודה, קמה והיתה לעובדה מוצקה. לנתניהו אין ולא תהיה חסינות. הוא הולך לבית המשפט ואפשר שבסיום ההליך ילך לכלא ולשנים רבות, אי״ה.

 

זה היה חשוב ומתבקש. אבל המלחמה המלוכלכת תימשך. נתניהו אוחז בקרנות המזבח ואינו מרפה. הוא כנראה היחיד שאינו מבין כי זה לא יעזור לו והוא יקרוס מהר משהוא עצמו מאמין.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסודות ה-NLP על פי רמי יצהר: איך לרדת ולהישאר רזה לתמיד
המאמר הבאקנדה נגד טראמפ: בגללו נהרגים אזרחינו במטוס שהופל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.