הימין התאחד אחרי שבן גביר נזרק

בן גביר בחוץ ושאר מפלגות הימין מתמודדות ברשימה משותפת בראשות נפתלי בנט. האיחוד הושג ברגע האחרון בתיווך נתניהו. פרץ שני ברשימה ושקד הוזזה למקום השלישי. יאיר נתניהו סיכם את המהלך כך: רפי המלאך ונפתלי הוא הנבל.

 

בן גביר עוד ניסה לעשות ברגע האחרון קולות של מתמתן כשהכריז שהוא מוכן להסיר מסלון ביתו את תמונת הרוצח ברוך גולדשטיין אבל שר הביטחון נותר איתן בהתנגדותו לכהניזם הרדיקלי והאיחוד התקיים בלעדי הרשימה הקיצונית.

 

וכך הראית העשירייה של רשימת ״ימינה״:

1. נפתלי בנט

2. רפי פרץ

3. איילת שקד

4. בצלאל סמוטריץ'

5. מתן כהנא

6. אופיר סופר

7. עידית סילמן

8. שרה ב"ק

9. שירלי פינטו

10. אורית סטרוק

.

לבן גביר היו כ-80 אלף תומכים ועכשיו השאלה היא האם יצביעו ימינה או שישארו בבית. שני המנדטים האלה הם משמעותיים מאוד בתיקו בין הגושים.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכפי שדיווחנו בלעדית: סתיו שפיר מתאדה מהפוליטיקה הישראלית
המאמר הבאואלה המועמדים לכנסת הבאה שתהיה דומה לקודמתה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.