ליברמן: מירי רגב לא בן אדם

בליכוד התנפלו בחמת זעם על איבט ליברמן אחרי שזה סירב להתראיין באולפן טלוויזיה יחד עם צרת התרבות מירי רקב. כשהמנחה אילה חסון ניסתה לכפות על ליברמן לומר שבוע טוב גם לרגב שנכנסה לאולפן במקומו השיב: ״אני אומר שבוע טוב רק לבני אדם״.

 

רגב קפצה על המציאה כמוצאת שלל רב ואמרה בתגובה מהירה:

רגב הגיבה: "איזה אמירה נוראית זאת. זה האנשים שרוצים איחודים. הכי חשוב שטיבי הוא בן אדם".

.

 

 

אחר כך ניצל הליכוד את התקרית. רגב פרסמה תגובה. "אם ישאלו היום ברחוב מי האדם השנוא ביותר, מי הוא האדם שהביא עלינו בשנה האחרונה נזק עצום וכאוס פוליטי ומי הוא האשם העיקרי בשסע החברתי הקיים בישראל, כולם יצביעו על ליברמן. ליברמן מחזיק מדינה שלמה כבת ערובה. מה שמעניין אותו זה האגו שלו".

.

גם נתניהו קפץ על המציאה: "ההתנהגות של ליברמן לא אנושית ולא מכובדת. בניגוד לו, השרה מירי רגב נהגה בנימוס ובכבוד. אנו גאים בפועלה כשרת התרבות והספורט ששברה את מונופול השמאל בתרבות, הביאה את התרבות לפריפריה וקידמה רבות את הספורט הישראלי בזירה הבינלאומית".

.

דברי ביבי לקקניים להחריד. ראוי להזכיר לו שמירי רגב עצמה הודתה שיעקח שנים רבות ״לתקן מה שקילקלתי״.

 

מה שכן, סוף סוף קיבלנו אפשרות לתהות למי התכוון עומר אדם בשיר ההוא….

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםירידה חדה ומתמשכת במוטיבציה לשרת בצה״ל
המאמר הבאיום השפה העברית ומי המציא את המילה חולצה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.