פשיטה נרחבת על תאי אסירים ביטחוניים ברחבי הארץ

בפשיטת תאים בבתי כלא של אסירים ביטחוניים נתפשה כמות גדולה של מכשירי טלפון ניידים וכרטיסי סים. פשיטה כזו אינה נערכת ללא שלשב״כ יש אינטרס ספציפי מובהק, שכן לעיתים האינטרס הביטחוני הוא הפוך ומסייע לסיכול התכוננות לביצוע פיגועים.

.

.

על פי הדיווח, כחלק מפעילות רחבת היקף בבתי הסוהר הביטחוניים ברחבי הארץ, נערכה בבית סוהר ׳עופר׳ פעילות משותפת של כוחות מיוחדים: ׳מצדה׳, ׳דרור׳, ׳ימ״ז מרכז׳, ׳ימ״ז דרום׳, ׳ימ״ז צפון׳ וסגל בית סוהר ׳עופר׳ במהלכה נתפסו 11 טלפונים סלולאריים ועשרות כרטיסי sim.
.

הפעילות בוצעה על פי הכוונה מודיעינית באופן נחוש ומקצועי של כלל הכוחות הפועלים וחיזקה את יכולת ההרתעה והביטחון מול האסירים הביטחוניים. פעילות מבצעית זו הינה חלק מתוכנית עבודה מתוכננת לפעילות ביד תקיפה מול תופעת ההברחה אל ומתוך בתי הסוהר.

*

 

גונדר משנה רפאל ג׳נה, מפקד בית הסוהר ׳עופר׳:
״סוהרי בית הסוהר ׳עופר׳ ימשיכו לפעול בנחישות בכל אגף ובכל עת למניעת הברחות של אמצעים אסורים ופשיעה מבין ואל כתלי הכלא״.

.

תמונות: דוברות שב״ס.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםהוכרזה ליגת ה-NBA ג'וניור בישראל
המאמר הבאהשב״כ סיכל 10 פיגועי התאבדות ו-4 חטיפות אשתקד
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.