מבזקים

רמי יצהר חושף: כך ישמידו ביבי וטראמפ את הטירון בני גנץ

גם כשמזמינים קוסם ליומולדת של הילד יודעים שלא חשוב כמה שיעלה, בסוף ייגמרו לו השפנים מהכובע, הממחטות מהשרוול והיונים מתחת לגלימה. זה רק עניין של זמן עד שהבלוף יצוץ והקסם יתאדה.
 
בנימין נתניהו הוא הקוסם הזה בשקל שהורים קונים את זמנו לילדי הגן בתקווה לזכות באהבתם, לעייפם ולגרום להם לא להתנגד להתקלח ולישון בסוף עוד יום מתיש בחיי ההורות המודרנית.
 
במקום קלפים בשרוול יש לקוסם ביבי את הסמרטוט טראמפ, את שריו החנפנים, את הח״כים נמוכי המצח שאת רגשי הנחיתות שזיהה בהם הוא מנפח למימדי מפלצות יורקות גופרית, את הבובות הנפוחות והאמיצות בעיני עצמן מההתנחלויות ואת חבורת השטריימליסטים מהכולל ומבתי המדרש. המפולפלים האלה אינם מבינים כלל איך הקוסם הצבעוני המקשיש עובד עליהם שוב ושוב ושוב.
 
כל אלה נופלים בקסמיו של אשף מקסמי השווא כשמטרתו הנוכחית היחידה היא להמשיך ולרמות את כוווולכם עד ל-2 במארס. ואז להמשיך ולחמוק ממעשיהו עד אין קץ.
 
הבעיה האמיתית היא עכשיו של בני גנץ. השבוע הוא נכנס בהתנדבות לשדה מוקשים מן הסוג שאבי גבאי יצא ממנו על אלונקה עד שהפך גוויה פוליטית והתאדה לגמרי עד לפאתי סלקום. גנץ רוצה קולות מהליכוד ומהימין אבל ככה הוא א. לא יקבל אותם, ב. יאבד קולות מכחול לבן לקואליציית פרץ הורוביץ. עכשיו טראמפ, בהוראת נתניהו, מביא את גנץ לוושינגטון כדי להציג בפניו את תוכנית השלום האמריקנית הסתמית שאינה אלא קישקוש אחד גדול ובלתי ישים בעליל.
 
המתנחלים מבינים את המשחק ונותנים לקוסם בשקל להשתעשע בתוכניות שלום דמיוניות. הם את שלהם אומרים בקול קטן: ״לא יקום ולא יהיה אבל תמשיך, ביבי, תמשיך להסתלבט על הגב של בני גנץ עד שיקרוס אל תוך עצמו. עד שלפיד לא יוכל עוד לשתוק, עד זנדברג, מיכאלי ושלח יצעקו גוואעחד ואז הכל יסתדר להם בליכוד.
 
לביבי יש חלום ואם כולם ימשיכו לצפות במופע הקסמים שלו מבלי לומר שהמלך ערום, מושחת ומיותר, הוא יגשים בקרוב את חלומו להיות שילוב של פוטין, ארדואן וצ׳אושסקו לעולמי עולמים או עד שהמשיח יבוא.
 
בינתיים, נתניהו מרגיש, ובצדק שהוא רוכב על גב החמור הלבן.  מי החמורים? אם עוד לא הבנתים, בטח תשימו פתק מחל גם בבחירות הבאות.
 
רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי
 
 
 
רמי יצהר – הביוגרפיה העיסקית, שמניבה לכם תוצאות:
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר.
 
.
מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגלצ.
קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח.
ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״.
ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר.
.
עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.
.
#ענייןמרכזי #המכללהלחדשנות #רמייצהר #השיטהשלרמייצהר News-israel.net/nlp עניין מרכזי News-israel.net
 

 
מוזמנים לקורס הקרוב של המכללה לחדשנות בתנאים מעולים.
News-israel.net/nlp

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן