מבזקים

הגשמים הביאו לנזילה בבית? כך תמזערו נזקים

עבור יותר מדי בתים ודירות בישראל, תחילת עונת הגשמים מסמנת גם את תחילת עונת הנזילות. רטיבות בקירות ובתקרה או טפטוף מים של ממש מהתקרה הם מצבים המוכרים לרבים ורבות מאיתנו, והם תמיד מגיעים בזמן הכי לא נוח שיכול להיות. במידה וגם אתם הופתעתם לגלות נזילה בבית בגשמים המשמעותיים הפוקדים את ישראל לאחרונה, כך תוכלו לפעול על מנת למזער נזקים בהווה ובעתיד –
 
לפנות את האזור כולו ולחפש אחר הצטברות של מים וכיוון הנזילה
 
כמובן שהדבר הראשון שנרצה לעשות הוא לפנות כליל את האזור שסביב הנזילה, בשאיפה את החדר כולו, אם הדבר מתאפשר, אך האזור הסמוך לנזילה עצמו הוא רק האזור שנפגע כרגע. ייתכן כי בקרוב תתגלה רטיבות או אף נזילה נוספת במיקום אחר בבית. על מנת לצפות זאת, כדאי לסרוק את קירות הבית ואת התקרה ולראות אם אנחנו מזהים כתמי רטיבות במקומות נוספים. במידה וכן, ייתכן כי אזורים אלו מועדים להיות מוקדי הנזילות הבאות, וכדאי לפנות גם אותם מבעוד מועד.
 
בנוסף, כדאי לחפש אחר הצטברות של מים, אולי באזורים מסוימים של הגג. אם המים חדרו והצטברו בנקודה מסוימת, הם עלולים לאט לאט לחדור ולחלחל משם. אם יש לכם גישה למקום זה, נסו להוציא ממנו את המים בכל דרך אפשרית, על מנת שהאזור יוכל להתייבש והנזילות יפסיקו. בכל מקרה, כדאי לחקור לאן המים זורמים, מאין הם חודרים והיכן הם מצטברים, על מנת למזער נזקים ככל האפשר בטרם מבצעים תיקון מקצועי של מערכת האיטום של הבית.
 
ליצור קשר עם חברת איטום מקצועית באופן מיידי
 
בעוד חשוב מאוד לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, חשוב לא פחות לעשות זאת באופן מקצועי ואיכותי באמת, בין השאר על מנת לדאוג כי אנחנו דואגים כאן לפתרון אמיתי וארוך טווח ולא שמים פלסטר נקודתי אשר כבר לא יעשה את עבודתו בתחילת החורף הבא. הדרך הטובה ביותר לוודא שאנחנו אכן עושים זאת היא ליצור קשר עם חברת איטום מקצועית, ולא להסתפק בכל שיפוצניק שמצאנו בגוגל המבטיח לנו לתקן את הבעיה במחיר מחשיד. איטום אינו עניין של מה בכך – יש הרבה מה להבין ולדעת, הרבה חומרים מתאימים ולא מתאימים בהם ניתן להשתמש ודרכים מקצועיות שונות לתקן נזילות ולבצע איטום של אזורים שונים בבית כמו גגות, הקירות החיצוניים, המרפסות באופן אשר יהיה אפקטיבי באמת.
 
רק חברת איטום מקצועית ו”בעלת תעודות” יכולה להבטיח לכם עבודה איכותית ואפקטיבית באמת, כמו גם תעודת אחריות מלאה על העבודה אשר תיתן לכם שקט לפחות לכמה שנים טובות קדימה. חשוב כמובן ליצור קשר מיידי עם חברת האיטום הרגע שמתגלה הנזילה – במיוחד בחורף חברות אלו (כמו גם אנשי מקצוע המתמחים באיטום) עמוסות ועסוקות ביותר ויכול לקחת להן כמה ימים טובים עד שיתפנו להגיע אליכם. ככל שתיצרו קשר מוקדם יותר, כך תתוקן הנזילה בבית שלכם באופן מקצועי ומהיר יותר.
 
המאמר באדיבות חברת איטום פז בעלת וותק של שנים רבות בעבודות בתחום האיטום.
 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן