נעצר חשוד להתחזות לרופא שטיפל בחולים

פעילות משותפת של משטרת ישראל ומשרד הבריאות אגף האכיפה והפיקוח הביאה למעצר של חשוד שהתחזה לרופא וטיפל במשך שנים במטופלים.
.
משטרת ישראל בשיתוף אגף האכיפה והפיקוח במשרד הבריאות פתחו בחקירה שעניינה חשוד המתחזה להיות רופא דרמטולוג ואשר על פי החשד במהלך השנים האחרונות ביצע במטופליו פעולות רפואיות שמותרות רק ע"י רופא מוסמך.
.
על פי  החשד נהג המתחזה לשכור חדר בקליניקות ולקבל שם את המטופלים ושם נהג להזריק להם חומרים שונים תוך הבטחה להעניק טיפול קוסמטי מסוגים שונים.
.
החשוד נעצר לפני כחודש בעקבות תלונה שהתקבלה ממטופל שחשד כי מדובר במתחזה.
.
החשוד נעצר, נחקר ושוחרר למעצר בית.
.
המשטרה פתחה בחקירה סמויה שהובילה אל מספר מטופלים נוספים ואלו סיפרו על נזקים שנגרמו להם כתוצאה מהטיפולים של הרופא המתחזה. אתמול (יום שלישי) נעצר החשוד וברשותו מזרקים, מחטים וחומרים רפואיים המותרים בהחזקה ושימוש רק על ידי רופא מוסמך.
.
החשוד יליד 1985 תושב תל אביב הועבר לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר (רביעי) יובא לביהמ"ש לדיון בהארכת מעצרו.
.
החשד הוא כי במהלך השנים, המתחזה ביצע פעולות רפואיות במטופלים נוספים והמשטרה מזמינה את כל מי שנפגע מהמתחזה להגיע אל תחנת המשטרה ולהגיש תלונה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחשש למהומות: המתנחלים והערבים נגד אך תוכנית טראמפ מקובלת על בני גנץ
המאמר הבארמי יצהר מדווח: כך סיכל היועמ״ש את מזימת נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.