מבזקים

נתניהו מציג: ביזיון לאומי להוביל עבריינית סמים במטס פוליטי

לאן עוד נוליך, או שמא נדייק ונגדיר זאת יטיס נתניהו את הבושה? עד מתי ימשיך לרמוס ברגל גסה את הכבוד הלאומי שלנו? שהרי לשפל כזה עוד לא ירד כאן שום ראש ממשלה בנסיונו הנואש לאחוז בשלטון בכל מחיר בכל תנאי ובכל דרך אפשרית.
.
נתניהו שובר שיאו חוצפה וביזיון לאומי בלתי ראוי לעיכול במוחו של האדם ההגון והסביר.
 
לנסע למוסקבה ולשוב ממנה עם עבריינית סמים מורשעת שפשעה אינו שנוי במחלוקת, זו חוצפה בלתי נסבלת. להוביל עבריינית המשתחררת בנסיבות מעוררות תימהון מהכלא לאחר ביצוע עבירה פלילית ביזיונית במטוס ראש הממשלה ועוד להתגאות בזה – זו כבר חוצפה בלתי נתפשת.
 
נתניהו מאבד רסן, מאבד שיקול ממלכתי ולאומי ונדמה שהוא גם מאבד את צלילות ההתנהלות הממלכתית. ביזיון כזה טרם נשמע לא רק במחוזותינו. בושה כזו לא זכורה בשום מקום אחר בעולם גם לא בקרב הגרועות  שבדיקטטורות וברפובליקות הבננות.
 
 
רץ ברשתות החברתיות
 
נתניהו שובר שיאי חרפה. הגיע זמנו ללכת לקיסריה ובהמשך אולי גם למעשיהו. ושום טריק, שטיק והסחת דעת לא תזיז את העם מדעתו.
 
רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי
 
www.news-israel.net 
רמי יצהר – הביוגרפיה העיסקית, שמניבה לכם תוצאות: עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגלצ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים. #ענייןמרכזי #המכללהלחדשנות #רמייצהר #השיטהשלרמייצהר News-israel.net/nlp עניין מרכזי News-israel.net 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן