אף אחד חוץ מערן זהבי לא רצה לשחק אצל מוריניו

זה סיפור מעניין בגלל ההיבט הישראלי שלו. ערן זהבי כמעט עבר לשחק בטוטנהם אבל בסופו של דבר חלון ההעברות נסגר וערן נותר בליגה הסינית, שבינתיים לא ברור מתי תחודש בגלל המגיפה.

 

טוטנהם רצתה את ערן בהשאלה עד סוף העונה אבל הסינים הערימו קשיים. הם לא אמרו לו לא כי אפילו בסין הדיקטטורית יודעים שאי אפשר להחזיק לא כל שכן להפיק את המקסימום משחקן שמרגיש שדפקו אותו. לכן הסינים אמרו לו כן אבל. האבל כלל דרישה שיחתום על עוד שתי עונות זולת זו שהוא חתום עליה בעונה הבאה.

 

כיוון שאז כבר תחול ההגבלה החדשה של מקסימום שכר שנתי של שלושה מיליון דולר זו נחשבת הפחתה ניכרת בתנאים והעסקה נפלה גם כי לא היה מספיק זמן ללבן את הפרטים עד תומם.

 

מוריניו, לא חביב השחקנים, הסוכנים והקהל. 

 

 

זהבי תמיד חלם על הליגה האנגלית אבל עכשיו כולם אומרים לו אל תתעצב יותר מדי. יש בזה משהו. אחרי הכל העובדה שמוריניו לא מצא חלוץ אירופי, דרום אמריקאי או אפריקאי ראוי לשמו שיסכים להגיע ואפילו בסין לא נמצא אחד כזה מהר מספיק, זו תעודת עניות למוריניו. המאמן הפורטוגלי הצליח להמאיס עצמו בשנים האחרונות על כווולם. מסתבר ששחקנים לא רוצים לשחק אצלו והם יודעים למה.

 

בינתיים זהבי ודיה סבע מושבתים מה שפחות טוב לנבחרת שלנו לקראת משחקי ההכרעה על ההעפלה מול הסקוטים.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהקשב! טוראית נועה קירל חיילת צה״ל
המאמר הבאהנייה הוא היורש הסודי המיועד של אבו מאזן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.