מבזקים

בית״ר לא ויתרה על שאיפותיה חרף ההפסד האחרון

מבית״ר ירושלים נמסר כי הנבחן שאדראק אסייגבו שוחרר.
רוני לוי אמר לקראת המשחק הבא של קבוצתו:
 
*
“סך הכל בסדר. אני חושב שחצי הסיבוב הזה היה טוב. עד המשחק האחרון שהיה מאוד מאכזב התוצאות היו טובות. המשחק האחרון קצת אכזב, אבל יש לנו מהר מאוד עוד משחק חשוב מאוד נגד כפר סבא מחר ונקווה שנתקן שם.
 
*
“אני זוכר את המשחק הראשון נגד כפר סבא בבית, היה משחק קשה. זו קבוצה שלמרות שהיא נמצאת בחלק התחתון משחקת מאוד התקפי, מנסה להיות דומיננטית. ראינו במשחק האחרון שהם הפתיעו את מכבי חיפה במשחק חוץ ועשו תוצאה נהדרת. אנחנו מצפים ליריבה קשה מאוד אבל נשתדל לעשות את שלנו”.
.
“הקבוצה נמצאת במאני טיים. לקראת סוף הסיבוב וקביעת הפלייאוף המשחקים נעשים יותר קשים, יותר מתוחים ויש יותר עניין בליגה. התחרות על המקום באירופה והקבוצות שנלחמות על ירידה. מה שהופך את המשחקים ליותר קשים, יותר מותחים, וזה באמת מאני טיים.
 
*
שלומי אזולאי אמר:
“בסך הכל התחלנו טוב את הסיבוב השני, עד עכשיו היה מצוין לדעתי. במשחק האחרון הייתה לנו קצת נפילה אבל זה קורה, מאמין שזה לא יפגע הרבה בקבוצה. אם נמשיך ביכולת שלנו אז לא תהיה בעיה. המטרות של בית”ר זה לצבור נקודות ולנצח כל משחק, להגיע לפלייאוף ואני מאמין שנדע את המטרות לפלייאוף כשנגיע לשם”.
 
*
ההרגשה אחרי החזרה: “אני אישית מרגיש בסדר. חזרתי, עשיתי שיקום טוב, חזרתי דווקא בזמן המתאים מבחינתי. מקווה שמחר במשחק אני ארגיש מאה אחוז ואעזור לקבוצה לנצח”.
*
“ראינו מה הם עשו לחיפה, קבוצה לא קלה ואין ספק שהם השתפרו עם הזמן. אבל אני מאמין שאם נציג את היכולת שלנו סך הכל זה תלוי בנו. אנחנו מגיעים למושבה, הקהל שלנו תמיד ממלא אותו. אני מאמין שגם הם יעזרו לנו ואני אופטימי”.
 
עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן