מבזקים

284 אלף הזרקות בוטוקס רשמיות בוצעו אשתקד בישראל

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית מודה לשופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, מעיין בן ארי, על שהשכילה להבין שחשיפת שמו חיונית לשלום הציבור ותסייע לאתר את הנפגעות והנפגעים שמספרם לא ידוע ומדאיג.
.
מומחי האיגוד מקווים כי משטרת ישראל תמשיך ותחזיק במעצר את המזריק המתחזה (עידן קליין, יליד 1985 תושב תל אביב, המוכר היטב לרופאים באיגוד) עד למיצוי הדין. באיגוד מדגישים כי: “אנו מקווים שמערכת המשפט תחמיר בעונשו של המתחזה הנוכחי עידן קליין ואף של המתחזה שנתפס בשנה שעברה, איציק סבג ותגזור עליהם עונש מאסר פעיל ומרתיע שיאפשר להם להשקיע את הכישורים היצירתיים בסדנת הפיסול בחימר בכלא ולא בגופן של מטופלות שנפלו בפח”.
.
עוד מסבירים באיגוד כי: “בתחום האסתטיקה הרפואית המבוקש, התפתחה בישראל, קרקע פורייה למתחזים, רודפי בצע ונטולי חמלה אנושית. שמנו לנו למטרה להגן על הציבור מפני פייק דוקטורס שמעולם לא קראו את שבועת הרופא ולא מורשים לבצע טיפולים רפואיים. אנחנו נמשיך במאבק הבלתי מתפשר נגד המתחזים ומברכים את משרד הבריאות על נכונותם לפעול לצד האיגוד והמשטרה בנושא. זה אינו מקרה יחיד אלא רק קצה הקרחון. אנו קוראים לציבור, לשים לב ולבדוק היטב מי הגורם שמעוניין לטפל בו כדי לא להיפגע ולהפוך לקורבנות של בצע כסף.
.
מנתוני האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית עולה כי במהלך שנת 2019 בוצעו בישראל 205,346 הזרקות בוטולינום טוקסין בקרב גברים ונשים, בנוסף בוצעו 78,645 הזרקות של מילוי חומצה היאלורונית מסוגים שונים. על פי החוק במדינת ישראל הזרקות יכול לבצע רק רופא בעל רישיון.
 
 

מומלץ להעדיף רופא מומחה בכירורגיה פלסטית שלאחר קבלת הרישיון בחר להמשיך את הכשרתו ולהתמחות בכירורגיה פלסטית ואסתטית, במשך שש שנים וקיבל ממשרד הבריאות תעודת רופא מומחה בתחום זה. כך שבחלוף כ – 13 שנה מתחילת לימודיו מביא עמו אל שולחן הטיפולים, ניסיון, הכשרה ויכולת למנוע סיבוכים ואף לטפל בהם אם חלילה קרו.
*
עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן