רמי יצהר: קורס יסודות NLP הוא המתנה האידיאלית לעצמכם ולמי שאתם רוצים בטובתו

המכללה לחדשנות בראשון לציון
מציעה את הקורס המיוחד לקבלת תעודה ״יסודות ה-NLP״.

.

הקורס חושף את משתתפיו לסודות הגישה המאפשרת שיפור מיידי בתחושות, ביחסים, באפשרות קידום בעבודה, בקריירה, בהורות ובכל תחום שבו קיימת תחושה של רצון להיפטר מרגשות שליליים כדי להתקדם ולהגשים מאוויים כמוסים.

. NLP היא גישה מדהימה המניבה תוצאות מיידיות. מיליונים נעזרים בה בארץ ובעולם וחווים תוצאות המדהימות אותם.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar מנהל המכללה לחדשנות, טריינר ומומחה בהכשרה ישראלית ובינלאומית, אומר כי כל אדם בכל גיל צריך לאפשר לעצמו את המתנה המופלאה הזו. למי שרק שמעו על זה אבל אינם יודעים בדיוק במה המדובר, קורס היסודות הוא הפתרון האידיאלי. לבוגרים תוענק תעודה ואפשרות להמשיך לקורס המתקדם בתנאים מדהימים.

.

אין כמו הקורסים של המכללה לחדשנות כדי להעניק לעצמכם ולמי שאתם אוהבים ורוצים בטובתו את המתנה האידיאלית לחיים.

.
בנוסף, ייפתח בקרוב מחזור חווייתי מדהים לתואר ״פרקטישינר NLP
מרצה ראשי: רמי יצהר

 

עוד מסביר רמי יצהר: ״מומלץ וחשוב ללמוד NLP אצלנו במכללה לחדשנות, הואיל ואצלנו זהו הקורס המתקדם והחדשני בישראל. אנחנו מתמחים בשילוב היסודות הוותיקים של השיטה עם חידושי הזמן החברתיים וכלכליים המאפיינים את החברה הישראלית ב-2020 עם המבט קדימה.

.

המסקנה: NLP לומדים רק במכללה לחדשנות!

תנאים מיוחדים למצטרפים עכשיו. לפרטים והרשמה:
News-israel.net/nlp

שיתוף:
מאמר קודםפסיקת בג״צ פותחת דלת הגירה למיליוני אפריקניות
המאמר הבאערן זהבי מתאמן במכבי ומעניק השראה לחלוציה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.