הרמטכ״ל האיראני: בסוף האמריקאים יבגדו גם בישראל

מפקד משמרות המהפכה האיראני , הגנרל חוסיין סלאמי, אומר כי המשטר הציוני יושמד הסופו של דבר אך הדבר אינו בסדר העדיפות העליון. להערכת המודיעין האיראני ישראל בעיקר עושה רוח כי ככה עובד נתניהו אבל בפועל ישראל הרבה פחות חזקה ממה שנדמה ולמעשה כל נקודה בתחומה מטווחת ונתונה להפצצה בכל רגע שיוחלט על כך בטהראן.

בראיון לתקשורת הלבנונית המזוהה עם זו של החיזבאללה הבהיר הקצין האיראני כי חיסול סולימאני עונשו יהיה השמדת ישראל אבל באשר לעיתוי ״לא כרגע״.

.

הגנרל סלאמי אומר כי: "אנו מזהירים את הישראלים על פעולותיהם השטותיות. הם קטנים בהרבה מהאמריקנים, קטנים הרבה יותר וחסרי אונים הרבה יותר לפי חישובינו. כל הבסיסים והעמדות שכבשו הציונים נמצאים בטווח האש של משמרות המהפכה, והאש תגיע לא בהכרח מאיראן. הם שומעים את הקולות נגדם מהעולם המוסלמי, מפקיסטן, עיראק, אפגניסטן, תימן, לבנון ומדינות אחרות שקרובות לשטחים הכבושים.

.

"פיתחנו יכולות חזקות שנועדו להביא לסופו של המשטר הציוני, אך התנאים עדיין לא הבשילו לנפילתם הסופית. ישראל עצמה ממשיכה להכין את הבסיס לסופה על ידי פעולות זדוניות", אמר הגנרל סלאמי.

.

"הישראלים מוכרחים להכיר בכך שהם מבודדים בתוך רצועה. חומו הבטון, או הגדרות החשמליות, או החיילים שלהם שמפחדים מהמוות ועייפים ממלחמה, לא יצילו אותם, גם לא האמריקנים, עליהם בלתי אפשרי לסמוך. האמריקנים והישראלים צריכים לדעת שאנו מוכנים להגיב לכל פעולותיהם ויש לנו את הנחישות ואת היכולת לעשות זאת. נגיב באופן קשה לכל תקיפה מכל תוקף".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמת מנהל בית החולים הסיני שטיפל בחולי הקורונה
המאמר הבאמשרד הבריאות מזהיר מהידבקות בכלבת בצפון הארץ
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.