מבזקים

שב״ס מפעיל סוהרים כסוכנים סמויים למניעת פשעים בתוככי הכלא

פעילות סמויה של שני סוכנים שהופעלו ע״י חטיבת המודיעין ויחידת ׳דרור׳ של שירות בתי הסוהר סיכלה הברחתם של סמים מסוגים שונים לתוך מתקני הכליאה והביאה למעצרם של 4 חשודים.
*
בחודשים האחרונים הפעילו קציני יחידת ׳דרור׳ בחטיבת המודיעין של שירות בתי הסוהר שני סוכנים בבתי סוהר שונים, אחד במחוז דרום והשני במחוז מרכז.
שני הסוהרים קיבלו באירועים שונים פניה מאסירים פליליים הצעה להבריח לתוך בית הסוהר סמים תמורת תשלום. הסוהרים דיווחו מייד לקציני המודיעין של בתי הסוהר וגוייסו כסוכנים שהופעלו ע״י מדור הסוכנים בחטיבת המודיעין.
.
שני הסוהרים-סוכנים החלו בפעילות סמויה בבתי הסוהר מול האסירים הפונים ולאחר שנוצר איתם קשר על ידי בלדרי סמים מחוץ לכלא, המשיכו את הפעילות הסמויה מולם לתיאום מועד ביצוע העסקה, התשלום והיעד הסופי אליו הסמים היו אמורים להגיע. הפעילות הסמויה נמשכה עד ל׳פיצוח׳ בו נעצר באירוע הראשון בלדר שהעביר לסוכן אלפי שקלים תמורת הברחת 148 כדורי סם מסוג סבוטקס לכלא, ובאירוע השני נעצר בלדר שניסה להבריח 95 גרם חשיש תמורת אלפי שקלים. בשני האירועים נעצרו בנוסף לבלדרים גם האסירים שיזמו את ההברחה.
.
חקירת המשטרה מתנהלת תוך המשך מעצרם של החשודים.
בתום פעילות הפיצוח סיים הסוהר כ. את ההכנות לחתונה אליה הגיע נרגש ביותר ובאמתחתו סיפור לא שגרתי.
.
בלשי וסוכני יחידת ׳דרור׳ ימשיכו בפעילות גלויה וסמויה למניעת מחוללי פשיעה ופשיעה בתוך מתקני כליאה ומחוצה להן להגנה על ביטחונם האישי של תושבי המדינה.
.
צילום : דוברות שב״ס.
 
עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן