מבזקים

ליברמן: ביבי באמוק ואחרי הבחירות ירוץ לסגור עסקת טיעון

ליברמן טוען בתוקף שלאחר הבחירות הקרובות תקום ממשלה וכי לא ייתן שנלך לסיבוב נוסף. לדבריו נתניהו בפאניקה ובאמוק. הוא דואג רק לעצמו והמדינה אינה מעניינת אותו. אחרי הבחירות אם לא יהיו לו 61 תומכים שימלטו אותו מהעמדה לדין, ביבי ירוץ לסגור עסקת טיעון עוד לפני פתיחת משפטו המתוכנן ל-17 במרץ.
 
הנה דברים שאמר ליברמן:
.
 
“אשמח ללכת עם הליכוד בלי נתניהו, אבל אני רואה את קמפיין הגעוואלד שלהם וגם את זה של כחול לבן. הגעוואלד האמיתי הוא שיום אחרי הבחירות, גנץ ונתניהו ינסו להקדים אחד את השני ולמכור לחרדים הכול”.
 
.
“יכולתי ללכת עם נתניהו גם אחרי הבחירות בספטמבר וגם אחרי הבחירות באפריל, הוצעה לי חצי המלכות פלוס ועדיין סירבתי. אני חושב שבני גנץ בחור טוב ותו לא. הוא עדיין לא בשל והיחידי שמסוגל לעמוד מול נתניהו בזירה הפוליטית, זה רק אביגדור ליברמן. אני רוצה שתוקם ממשלה ציונית-ליברלית, ומה שמעניין אותי זה קווי יסוד, לא תפקידים”.


 .
“אני אובססיבי לגבי התחבורה הציבורית בשבת והנישואים האזרחיים, ולגבי גיוס לכולם – גם יהודים, גם מוסלמים וגם נוצרים – בגיל 18 או שירות צבאי חובה או שירות אלטרנטיבי”.

 
.

“לא יהיו בחירות רביעיות. המפתח אכן אצלי והפעם נכריע. אני חשבתי אז ואני חושב שגם היום מדינת ישראל, מבחינת האינטרס הלאומי, הייתה חייבת להקים ממשלת אחדות לאומית”.
 
 
.
“היסטריית הקורונה מפסידה בנוקאאוט להיסטריה ולאמוק של נתניהו. הבנאדם לא רואה בעיניים, הבנאדם היסטרי. חוץ מהמאבקים המשפטיים שלו לא מעניין אותו כלום, ואם לא יהיה לו 61 אני חוזר  ואומר שהוא רץ לסגור עסקת טיעון לפני הקראת כתב האישום בבית משפט”.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן