טראמפ מודאג מנצחון ביידן ופועל לטובת סנדרס

ועכשיו הכל מוכן לסופר טיוסדיי הוא יום שלישי הגדול שבו יתקיימו הפריימריז הדמוקרטיים ב-14 מדינות. ג׳ו ביידן ניצח בענק בשבת בדרום קרולינה בשעה שצבר כמעט 49% מהקולות לעומת 20% בלבד של ברני סנדרס, הסוציאליסט היהודי הזקן,  שטראמפ יאכל בלי מלח בבחירות לנשיאות. לא סתם עובד טראמפ למען בחירתו על ידי השמצת ביידן ובלומברג שמהם הוא משקשק.

 

בלומברג השקיע כחצי מיליארד דולר בקמפיינים עצומים בכל 14 המדינות שבהן הפריימריז מתקיימים ביום שלישי. הוא ויתר על ארבע מדינות ראשונות ומתחיל כשסנדרס כבר עם יותר מ-50 צירים תומכים וביידן עם יותר מ-40 קולות של אלה שיבחרו בסופו של דבר את המועמד הדמוקרטי שיתמודד נגד הנשיא המכהן.

 

אלא שבלומברג ספג מכות ניצחות בהופעותיו הלא מוצלחות בעימותים הטלוויזיוניים הפומביים. כולם התנפלו עליו בשצף קצף ובעיקר המתמודדת הזקנה שבעצמה לא מגיעה לשום דבר אבל פה מלוכלך יש לה לאליזבט הזאת, שלא נדע.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםאלטמן העלה את הפועל תל אביב לפלייאוף העליון
המאמר הבאהמשטרה חוקרת חשד לרשלנות מסוכנת באתר החרמון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.