קפה בבית? נפלא בתנאי שלא צמודים מדי למסך ולרדיו

שותים קפה בבית?
במקום להשקיע את החסכונות בנייר בית שימוש, קנו לעצמכם ספל שיעשה לכם טוב על הנשמה.

.

זה המקום לציין שצפייה אינסופית במהדורות חדשות בלתי נחוצות בטלוויזיה והאזנה מתמשכת לרדיו הישראלי יעמיסו לכם על הנשמה נזק נפשי מצטבר מסוכן בהרבה מסיכוני ההידבקות בקורונה.

תיזכרו בפעם האחרונה שנצמדתם למסך או לרדיו ללא הפסקה בפרוץ אירוע ביטחוני. אפילו אירוע קצר מועד. עכשיו תיזכרו מה זה עשה לחייכם בשעות ובימים שלאחר מכן. עצם העלאת הזיכרון לסף התודעה היא כשלעצמה מעוררת מחשבות שליליות והרגשת סטרס ולחץ מזיקים.

.

עכשיו נחוצה ההבנה שהתמסרות נפשית לחדשות הרעות בערוצים הרישמיים ועוד יותר לרשעים המפיצים פייק חדשות שיקריות ברשתות, בעיקר בווטסאפ, עלולה לקלקל את חייכם ואת היציבות הנפשית לתקופה ממושכת.

.

ואגב אחרון, המזיקים האלה,  הנודניקים הפועלים בקבוצות הווטסאפ, הם מחוללי החרדות והפחדים המרכזיים. במקום להרגיע הם מגבירים את אי הוודאות מה שמייצר תגובת שרשרת בסביבת המסכן שמעיין כל רגע בזבל המופץ בקבוצות הללו.

.

חשוב לקבל מידע אבל רק מידע חדש אמיתי, כזה שהוא משמעותי וכולל אפשרויות פעולה מועילות.

.

אנחנו, כאן ב״עניין מרכזי״, מביאים רק מידע חשוב, מרוכז ומשמעותי. למשל, שמחיר בקבוקון הג׳ל יוגבל למקסימום של 9.90. מי שיגבה יותר – תלשינו עליו!

.

בריאות עכשיו משמעותה לא רק לא להידבק בקורונה. זה אתם כבר יודעים מצויין איך להמנע ממנה. בריאות היא לשמור על נפשותיכם מהמרעילים הרשעים בקבוצות הווטסאפ ומטיפטוף הארס לנפשותיכם אגב היצמדות למהדורות החדשות ברדיו ובטלוויזיה.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
טריינר NLP
News-israel.net/nlp

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו הורה על הפרה חסרת תקדים של פרטיות האזרחים
המאמר הבאהטריק נוסח ארדואן: משפט נתניהו נדחה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.