מבזקים

קפה בבית? נפלא בתנאי שלא צמודים מדי למסך ולרדיו

92E489C1-B4A2-4C7D-B88C-7226C3090E78

שותים קפה בבית?
במקום להשקיע את החסכונות בנייר בית שימוש, קנו לעצמכם ספל שיעשה לכם טוב על הנשמה.

.

זה המקום לציין שצפייה אינסופית במהדורות חדשות בלתי נחוצות בטלוויזיה והאזנה מתמשכת לרדיו הישראלי יעמיסו לכם על הנשמה נזק נפשי מצטבר מסוכן בהרבה מסיכוני ההידבקות בקורונה.

תיזכרו בפעם האחרונה שנצמדתם למסך או לרדיו ללא הפסקה בפרוץ אירוע ביטחוני. אפילו אירוע קצר מועד. עכשיו תיזכרו מה זה עשה לחייכם בשעות ובימים שלאחר מכן. עצם העלאת הזיכרון לסף התודעה היא כשלעצמה מעוררת מחשבות שליליות והרגשת סטרס ולחץ מזיקים.

.

עכשיו נחוצה ההבנה שהתמסרות נפשית לחדשות הרעות בערוצים הרישמיים ועוד יותר לרשעים המפיצים פייק חדשות שיקריות ברשתות, בעיקר בווטסאפ, עלולה לקלקל את חייכם ואת היציבות הנפשית לתקופה ממושכת.

.

ואגב אחרון, המזיקים האלה,  הנודניקים הפועלים בקבוצות הווטסאפ, הם מחוללי החרדות והפחדים המרכזיים. במקום להרגיע הם מגבירים את אי הוודאות מה שמייצר תגובת שרשרת בסביבת המסכן שמעיין כל רגע בזבל המופץ בקבוצות הללו.

.

חשוב לקבל מידע אבל רק מידע חדש אמיתי, כזה שהוא משמעותי וכולל אפשרויות פעולה מועילות.

.

אנחנו, כאן ב״עניין מרכזי״, מביאים רק מידע חשוב, מרוכז ומשמעותי. למשל, שמחיר בקבוקון הג׳ל יוגבל למקסימום של 9.90. מי שיגבה יותר – תלשינו עליו!

.

בריאות עכשיו משמעותה לא רק לא להידבק בקורונה. זה אתם כבר יודעים מצויין איך להמנע ממנה. בריאות היא לשמור על נפשותיכם מהמרעילים הרשעים בקבוצות הווטסאפ ומטיפטוף הארס לנפשותיכם אגב היצמדות למהדורות החדשות ברדיו ובטלוויזיה.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
טריינר NLP
News-israel.net/nlp

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן