העם יחליט אם לאפשר לנתניהו להמשיך בהשתוללות הדיקטטורית

נתניהו מאיים בשבת בהחמרה בשימוש בצווים ובתקנות הגנה לשעת חירום זאת בעקבות המרד הספונטאני הגדול שהתבטא ביציאה המונית מהבית לגנים, לפארקים לחופי הים ולרחובות בחלק מהערים.

 

נתניהו משתמש באופן מכוער בסמכויותיו, מונע דיון ציבורי ופרלמנטרי, נועל את הכנסת מטיל קנסות ואפשרות למעצרים, פתיחת תיקים פליליים לרבות עונשי מאסר חמורים והכל מבלי שהוא מאפשר לנציגי הציבור להתדיין בפרלמנט ולקבל הסכמה ואישור ציבורי להתנהלותו.

 

ביבי בטוח שהוא אכן מלך ישראל כפי שהחלק המסוים מאוד מכנה אותו אבל בשבת בקעו ניצני התנגדות להתנהלות השערורייתית. עכשיו הוא שולח את המנכ״ל המעצבן וכמה פוליטיקאים לאיים. מעניין אם זה יעזור.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו נעל את הכנסת והעם אינו מציית להוראותיו
המאמר הבאישראלים נקראים לשוב לארץ לפני סגירת השמיים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.