הטמטום בהתגלמותו: מאות יתגודדו בצפיפות בכניסה לרבי קומות

נתניהו עתיד להכנע היום למנכ״ל המעצבן והמאוד לא חכם של משרד הבריאות ולאשר תקנה המאפשרת לאדם לצאת למרחק מקסימלי של 30 עד 50 מטרים מביתו. ההגבלה היא לטיול שלא למטרת הצטיידות וכוללת מרחק הטיול המותר עם הכלב מחוץ לבית. טימטום בהתגלמותו!

 

כדי לאכוף את התקנה האיומה יפוזרו קלגסים עם פנקסי דוחות מאיימים. קנסות של 5,000 שקל לראש על כל חריגה. לא נתפלא אם פקחים יצויידו במטר רץ למדוד את המרחק מפתח הבית למקום שבו נתפסת.

 

זו החלטה איומה ומסוכנת. הכי מטומטמת שאפשר. ישראל זרועה רבי קומות הבנויים בצפיפות במרבית הערים. המשמעות היא שהדיירים ייאלצו להתגודד בצפיפות איומה בכניסה לבתים מחשש לקנסות אסטרונומיים. ההידבקות במקרה כזה עלולה להיות מיידית ונרחבת. אלא שהמנכ״ל והבוס איבדו את זה. העם נתון לגחמות מטורפות ללא בקרה, ללא דיון ציבורי ובלי אפשרות לנציגי הציבור לערער.

 

אפשר גם לדמיין את סימפוניית הנביחות האיימתניות שיתחוללו אם יצופפו עשרות כלבים על שטח קרוב מדי. פשוט טירוף. נתניהו יחסל אותנו לפני שהוא עצמו יחוסל פוליטית?

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו זורע אימה ופחד שעלולים לשתק המדינה
המאמר הבאמחאתנו הרחיקה את המצור ל-100 מ׳ (קו אווירי) מהבית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.