מבזקים

השתלת שיער לנשים משיגה תוצאות טבעיות וקבועות

אם את מחפשת פתרון קבוע לאובדן שיער, מומלץ לשקול הליך השתלת שיער לנשים

 

היום ניתן להשיג תוצאות של מראה שיער טבעי גם במצב של התקרחות או דילול שיער משמעותי, בזכות התקדמות משמעותית בתחום טיפולי השתלת שיער לנשים. רוב המנתחים משתילים כיום את השערות הבריאות כמה בכל פעם, בהליך שמבטל את השיער הלא-טבעי שנראה כמו שיער בובה, כפי שניתן היה לראות על מטופלי השתלות שיער בשנות השבעים והשמונים.

בשנים אלו, חלקי שיער שנקראים תקעי שיער הונחו באזור הדליל. עם הזמן, תקעי השיער הפכו להיות בולטים למדי והתוצאות נראו מלאכותיות. שיפורים ביצירת קו השיער והנחת השערות באזורים הדלילים עוזרים גם הם ליצור תוצאות של מראה טבעי לאחר טיפולי השתלת שיער לנשים.

בזכות הטיפולים המתקדמים הזמינים היום, התוצאות יכולות להיראות כל כך טבעיות, עד שאפילו מעצבי שיער לא יוכלו להבחין שאישה עברה השתלת שיער.

התוצאות תלויות במיוחד במנתח שתבחרי

למרות שההתקדמות בתחום נותנת לנשים תוצאות של מראה טבעי, התוצאה עדיין תלויה במידה רבה במנתח שתבחרי. את רוצה לבחור רופא שמבין בנשירת שיער ומבצע טיפולי השתלת שיער לנשים באופן קבוע.

מי נחשבת כמועמדת מתאימה לטיפולי השתלת שיער לנשים?

רוב הנשים, מכל מוצא יכולות להיות מועמדות טובות להשתלות שיער. כדי לקחת בחשבון השתלת שיער לנשים, את צריכה שיהיו לך שני נתונים:

  • מספיק שיער בריא בקרקפת שנין להשתיל לאזור שזקוק לשיער.
  • יכולת לגדל שיער באזור הדליל של הקרקפת.

במהלך ההתייעצות עם מנתח השתלות שיער, תוכלי לגלות אם יש לך את שני הנתונים האלה. המנתח יבצע בדיקת קרקפת יסודית, וירכיב איתך תכנית טיפולים המתאימה לצרכים ולהעדפות שלך, אם תימצאי מתאימה להליך.

כדי להבין למה יש לך נשירת שיער, יתכן שתצטרכי גם לעבור בדיקת דם

הבדיקה יכולה לבדוק אם מרחשים מצבים בגופך העלולים לגרום לנשירת השיער שלך. חלק מהמטופלות זקוקות להליך שנקרא ביופסיה של הקרקפת, והמנתח יכול לבצע את הבדיקה במהירות ובקלות במהלך פגישת הייעוץ.

מה קורה במהלך טיפול השתלת שיער?

טיפול השתלת שיער לנשים נמשך בין ארבע לשמונה שעות. אם את זקוקה להשתלת כמות גדולה של שיער, יתכן שתצטרכי לשוב לטיפול נוסף של כמה שעות למחרת. רוב המטופלות נשארות ערות במהלך כל הניתוח והן זקוקות רק להרדמה שמשתקת את הקרקפת. חלק מהמטופלות נוטלות תרופת הרגעה קלה על מנת שתעזור להן להירגע.

הניתוח מתחיל כשהמנתח מסיר את השערות הבריאות. כדי להשיג תוצאה של מראה טבעי, המנתח עשוי להסיר את השערות הבריאות על ידי חיתוך רצועת עור עם שערות בריאות מהקרקפת, או על ידי הסרת שערות בודדות.

האפשרות השנייה אורכת הרבה יותר זמן, אך מונעת השארת צלקת ארוכה וצרה על הקרקפת. גישה זו יעילה אם את מעדיפה תספורות קצרות.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן