סקר: נתניהו לא יצטרך את גנץ אחרי הסיבוב הבא

זה השבוע השלישי שסקרים המבוצעים במכונים שונים מניבים תוצאה זהה: בסיבוב הבחירות הרביעי תהיה הכרעה ברורה לטובת נתניהו, זאת אם לא יצוץ גיבור תורן חדש בגוש המרכז.

 

הסקרים השונים מצביעים על ארבעים מנדטים לפחות לליכוד ולא פחות מ-64 מנדטים לגוש הימין. לעומת זאת, הבוגדים במצביעיהם נמחקים ואינם עוברים את אחוז החסימה. זה יהיה הגואל גם של עמיר פרץ ומפלגת העבודה וגם אורלי לוי הבוגדנית שערקה לחייק נתניהו כפי שפורסם מראש ובלעדית כאן ב״עניין מרכזי״.

 

 

על פי סקר שפורסם בחדשות 12 כחול לבן שהתפצלה לשתי מפלגות מקבלת 29 מנדטים: 19 לגנץ אשכנזי ו-10 ללפיד יעלון. מרץ מתכווצת לגודלה הקבוע של 5 מנדטים. ליברמן שומר על כוחו וכך גם ש״ס, הימין והחרדים.

 

הסקרים מחמיאים לנתניהו.  

 

בפועל, ישנו מעבר של 4 מנדטים מכחול לבן לליכוד. זה אומר שנתניהו יוכל לחגוג בבלפור עד קץ הדורות. ההתחזקות של נתניהו נובעת בראש ובראשונה משביעות הרצון הכמעט כללית מתיפקודו במשבר הקורונה. אפילו בגוש המרכז שמאל מחצית המצביעים אומרים שהוא מתפקד כהלכה.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדרישה לחקירה פלילית נגד הנשיא ריבלין
המאמר הבאההגבלות חוזרות לסיום חג הפסח
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.