היוטיוב הפך לזירה החלופית החכמה לעיתון, לרדיו ולטלוויזיה

‏למיטיבי לכת: הסכיתו לשני הפרופסורים שמובילים במידה רבה את הבנת מהות הפוליטיקה העכשווית בעולם ג"ורדן פיטרסון הקנדי בצד הימני ומולו היהודי אמריקני הממולח, אריק ויינשטיין.

.

היום הם התעמתו לראשונה על במה ציבורית אחת בפודקאסט. חפשו ביוטיוב, שהפכה הזירה התקשורתית החשובה בעולם. לא עיתון, בטח לא רדיו ובשנים האחרונות, בניגוד למקובל בארץ, לא טלוויזיה.

.

יוטיוב זה הדבר לא רק למוסיקה ולזוטות אלא לכל החוכמה העולמית כשהיא מתומצתת ומוגשת באופן שכל אדם יכול למצוא את המענה לכל נושא המעניין אותו ברמה שהוא מסוגל לקלוט ולעבד. מומלץ ביותר בעיקר לימים אלה מה גם שהפלטפורמה מוכנה ומזומנת בכל עת לכל אחד בטלוויזיה החכמה של כולנו.

.
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהפערים החברתיים בישראל זועקים לשמיים
המאמר הבאהשרים הדליפו שתקפו את ביבי ואח״כ נכנעו כמו טאטאלעך
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.