מבזקים

נתניהו פיזר הוראות דרקוניות ומרסק את כולנו

F0A9BA02-EE28-49C5-8051-3D976C3E2063

נתניהו עושה בימים האחרונים סידרת שגיאות שמשניאות אותו גם על מעריציו המובהקים. הוא ממוטט את הכלכלה, מפזר מיליארדים למקורבים ואפס עזרה למיליוני ישראלים התלויים במפרנסים שהם בעלי עסקים קטנים. מבעלי חנות קטנה ועד מסעדה ודוכן פלאפל.

 

השימוש הדרקוני בתקנות ההגנה לשעת חירום חביבה על נתניהו בשל ההנאה הענקית שהוא דואב מסמכויות דיקטטוריות שנטל לעצמו מאז פרוץ הקורונה הארורה.

 

הבלבול ממדיניות התו הסגול שאמורה לאפשר פתיחת 10,000 חנויות ועסקים מתחלף בזעם כשמתברר שאלה התקנות מעצבנות הן את בעלי העסקים ובעיקר את הלקוחות. אז מה צפוי לכם כשתרצו לקנות משהו?

 

נודניקים שיחטטו לכם בפרטיות, איום גלוי שהפרטים ישמשו מאוחר יותר את השב״כ והמשטרה כדי לצוד אתכם ולהכניס אתכם לבידוד כפוי ממושך ללא הוכחה של ממש שיש בכך צורך.

 

בעלי עסקים צפויים לענישה מחמירה ודרקונית אם לא ימלאו אחר הוראות בלתי הגיוניות. ואילו הלקוחות עוד לא מבינים לאיזו צרה הם מכניסים את עצמם אם במקרה הרחק הרחק מהם בסביבת החנות נכח מישהו החשוד בקורונה. חייו יהפכו לגיהנום.

 

ואם נפלה לך המסיכה לרגע ייטפל אליך שוטר או פקח. ובכביש יעצרו אותך בכל רגע וישאלו לאן אתה נוסע ומניין אתה בא ולמה. ואם תתעמל יספרו לך את המטרים מהבית ואם סתם תלך להתאוורר אוי לך אם תתרחק מאה ואחד מטרים.

 

נתניהו הופך את החיים לגיהנום והכל כדי להנציח את שלטונו, להמנע ממשפט ולמשוך לנצח את שעת החירום.

 

ישראל מידרדרת לתוהו ובוהו ואף אחד לא יודע איך עוצרים את זה. נתניהו עשה צחוק מגנץ, פורר את מתנגדיו, הצמית את המחנה שלו לציות עיוור והכל דוהר בכיוון אחד: לגיהנום!

 

והבדיחה העצובה של המצב הוא בני גנצ. האיש עשה מאז הבחירות האחרונות כל שגיאה אפשרית עד שאפילו ראש הרשימה המשותפת איימן עודה הסתלבט עליו הבוקר כשאמר בגלצ:

 

“נתניהו יאכל את גנצ בלי מלח, הוא כבר עושה את זה וגם ימשיך לעשות את זה. גנץ הפנה עורף לציבור הדמוקרטי בצורה מבישה”, אמר עודה.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן