50 אלף ישראלים נדפקו בידי ציידי דוחות אכזריים

עצמאות שמח. 72 שנים למדינת ישראל. המשטרה מונעת תנועה בצירים הבינעירוניים. השמחה מושתקת ונמנעת. ציידי הדוחות יחפשו אתכם אם העזתם להתרחק טיפה מהמקום המצויין בת.ז שלכם כמקום המגורים. אסור למכור אוכל אפילו לא בלקחת. חלילה שלא תשמח יותר מדי. כמה אכזריות בשלטון הדיקטטורי הזה. מחר יהיה יותר טוב כנראה. תחזיקו מעמד. עברנו את הפרעה ההוא נעבור גם את זה.

,

‏אפס נדבקים בת"א, בראשון לציון, בבת ים, בגבעתיים, כמעט אפס בחולון, רמת שרון אז למה לכל הרוחות ההתנהלות הדיקטטורית המתעללת הזו במיליון אזרחים פלוס ועוד ביום העצמאות? רק לייצר לייצר שיוויון מול הריכוזים החרדיים שבהם הבעיה מתרכזת באמת? אין חוצפה גדולה מכך. אין אכזריות חברתית גדולה יותר.

,

קודם דיווחנו: התקפלו הרשתות הצעקניות ופותחים כמו טאטלעך. האמת, לא הייתם חסרים לי בכלל. הסמרטוטים שלכם מזמן כבר לא אופנתיים ואם כן אז הם יקרים להחריד.

.

קחו למשל את קסטרו המפסידנית. זו רשת שבשנת 2019, עוד לפני הקורונה, הפסידה יותר מ-80 מיליון שקל. בעלי השליטה שלה, משפחת רוטר, שמחזיקים בה קצת יותר משליש, קיבלו כל אחד מהחברה 2.4 מיליון שקל בדמי ניהול והכנסות משכירות כי רשת קסטרו שוכרת חנויות בבעלות הבעלים שלה. על חולצות הטריקו של פוקס נדבר בהזדמנות אחרת. על הטונה של ארומה אין להכביר מילים ממילא.

.

מה שכן, לעולם לא נשכח לניצב הזה העומד זמנית בראש המשטרה הרבה יותר מדי זמן, על המרדפים המגעילים אחרי בודדים שרצו בחוף או העזו לגלוש בין גלים.

.
ציידי הדוחות דפקו יותר מ-50 אלף בני אדם ודחפו להם קנסות מיותרים. דראון עולם.

.

הקללה המגעילה תיעלם מן העולם מיום חמישי. אפשר להתאמן ולרוץ בחוץ מעבר ל-500 מטר בלי שאנשים זרים מנופפים בתקנות ההגנה של נתניהו כדי לחקור אותך מנין אתה בא ולאן אתה הולך. וכן אפשר סופסוף לחזור לחדר הכושר. שנהיה בריאים וחזקים.

 

.

ולסיום: ציידי הדוחות דפקו 50 אלף ישראלים. לא לשכוח: מותר לעשות הליכה ספורטיבית בלי מסכה. אם הצייד נטפל אליכם דעו לעמוד על זכותכם החוקית.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכשבני גנץ מתחיל נאום במילה ״בכנות״ בא לך להתפלץ
המאמר הבאמנהיגי עולם מברכים את ישראל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.