ממשלת ביבי – גנץ תושבע ביום חמישי עם הפתעה

‫גלעד ארדן, מי שלא אחת השמיע קולות רפים בעלי נימה ביקורתית קלה על נתניהו בנסיונו להגן על המשטרה מפני התקפותיו הורחק עד מעבר לאוקינוס. לארדן היתה אפשרות לקבל ג׳וב באמריקה או להפוך לחבר כנסת פשוט להידחק לספסלים האחוריים. ארדן בחר לסיים את הקריירה הפוליטית שלו כשגריר בארצות הברית ובאומות המאוחדות. אחלה ג׳וב. את התפקיד שלו שהתפנה תקבל כנראה מירי רגב. ואולי לא. במשטרה יש המשקשקים מן האפשרות הזאת.

.

והממשלה החדשה תושבע בכנסת ביום חמישי. נתניהו וגנץ יושבעו כראש ממשלה וכראש ממשלה חלופי למשך ארבע שנים וחצי.

.

הם יתחלפו פעמיים וכל אחד יישא בתפקיד הבכיר יותר תחילה לשנה וחצי ואחר כך לתשעה חודשים. המתח גדול בקרב הבכירים לקראת ההכרזה איזה ג׳וב יקבל כל אחד מהם.

.

כרגע נראה שנתניהו משאיר את בנט ושקד כשחקני ספסל בהמתנה באופוזיציה לאכזבתם המרה של השניים.

 

בליכוד מלחמת עולם על תפקידי השרים כשכל אחד מפעיל את כל התותחים הזמינים לו כדי לשפר את מצבו לקראת ההכרזה. נתניהו וגנץ יודיעו ביום חמישי בבוקר למיועדים לתפקידי שרים וינחם את היתר עם הבטחות ארוכות טווח.

 

בהמשך היום נפרט כאן. מי ירוויח ומי יפסיד. לפחות הפתעה גדולה אחת צפויה.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי ‬

שיתוף:
מאמר קודםמה עומד מאחורי מלחמת החורמה המתפתחת נגד גבי אשכנזי
המאמר הבאבנט כואב ובצדק את ההתעללות בו מצד נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.