עוד לפני שחזר: גם ווילבקין מתגרה

חילי טרופר, תתעורר. אתה שר הספורט החדש.  אסור לך לעבור לסדר היום. הנה הסיפור: כוכב מכבי תל אביב סקוטי וויבלקין מוסיף שמן למדורה. אם לא די במהומה שהבוסים שלו עוררו בכדורסל הישראלי עוד לפני חידוש הפעילות בכדורסל שלנו, בא השחקן ומצוטט כמי שאומר שעם שובו לארץ אין לו שום כוונה לכבד את הבידוד שהוא מחוייב בו, כמו גם כל אדם אחר המגיע מחו״ל בימים אלה.

 

על רקע זה נציין כי נתונים רשמיים של משרד הבריאות שפורסמו עתה חושפים כי לא פחות מ-70% מחולי הקורונה בישראל הביאו איתם את המחלה מארצות הברית או שנדבקו ממי שבאו משם.

 

על כן, מדובר בהצהרה חצופה. במדינה מסודרת שבה מכבי תל אביב אינה מצפצפת על העולם, ווילבקין היה נשלח מהמטוס ישירות למלונית או חזרה הביתה.

 

 

היום מפרסמת מנהלת הליגה בכדורסל הודעה בזה הנוסח:

 

בהמשך לפרסומים בתקשורת אודות הודעתו של שחקן מכבי ת״א סקוטי ווילבקין כי בדעתו להפר את עם שובו לישראל את ההנחיות לשהות בבידוד, מבקשת מנהלת הליגה להבהיר באופן שאיננו משתמע לשתי פנים:
לשמחתנו ולשמחת הציבור בישראל ,אישרה הממשלה מתווה לחזרת הליגה לכדורסל וזאת תחת הנחיות מחייבות לבריאות הציבור.

.
קדמה להחלטה פעילות מואצת ודיאלוג של מנהלת הליגה עם משרדי הבריאות והספורט.
מעבר על ההנחיות לבידוד כמו על הנחיות אחרות מהווה עבירה פלילית. שמחנו ביומיים האחרונים לראות את השחקנים שבים לארץ ושמחים לחזור ולשחק כדורסל.

.

אנו מצרים מאוד על דבריו חסרי האחריות של שחקן מכבי תל אביב ומבקשים להדגיש את מעמדם של שחקני הכדורסל גם כמעצבי דעה המהווים מודל לבני נוער ואחרים.

.
מנהלת הליגה רואה בקבוצות כאחראיות ישירות לשמירה על החוק ועל הרגישות הציבורית המתחייבת ולא תהסס לנקוט בצעדי ענישה חריפים נגד קבוצה או שחקן שיפרו חוק ויחבלו ביכולת לחזור לשגרה בתקופה רגישה זו״.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסנטר חדש להפועל תל אביב
המאמר הבאבוגי מתסיס את מקופחי נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.