בקרוב: טיולים ביוון, בקפריסין ובמדינות עם תחלואה נמוכה

ישראל מקיימת מגעים אינטנסיביים עם גורמים זרים במטרה לגבש גוש מדינות סמוכות שבהן יוכלו ישראלים לתייר ולבלות מבלי להיקלע לבידוד של שבועיים עם החזרה לארץ.

 

בין המדינות שהסכם התיירות עשוי להיחתם בקרוב מצויות קפריסין, יוון, גיאורגיה ומונטנגרו. גם במעגל המרוחק יותר תתאפשר תנועה ללא הגבלה. מדובר במדינות שבהן תחלואת הנגיף נמוכה ביותר כמו אוסטריה, כמה מדינות בסקנדינביה וכן סינגפור שבמזרח אסיה.

 

בשלב זה לא תתאפשר חזרה חופשית ממדינות נגועות כדוגמת ארה״ב, ספרד, בריטניה, צרפת, איטליה וגרמניה.  ההליך המתגבש טעון אישור הממשלות הנוגעות בדבר. הממשלה החדשה תידרש לנושא ואפשר שנוכל לצאת להתאוורר בחו״ל עוד הקיץ.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהחנויות ריקות בקניונים – מחירים גבוהים על סחורה מיושנת
המאמר הבאתובע משטרתי שאיים על עו״ד בביהמ״ש יוענש
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.