מבזקים

ניצחון אדום ענק שסכנה בשוליה

9E192590-B62C-4392-9A9D-12FE65D3AC24

הניצחון הענק של הפועל תל אביב 0-3 על בית״ר ירושלים היה כה מופלא עד שחלק מן השחקנים לא התאפקו ויצאו בסיומו לחגוג עם מאות האוהדים שנקהלו במהלך המשחק מחוץ לבלומפילד.

 

זה לא עניין של מה בכך מאות אוהדים שרופים טורחים להגיע לפאתי איצטדיון נעול כדי לצפות במשחק באייפונים ולחגוג את הניצחון.

 

המועדון הודיע:

הבוקר הובהר לנציגי המועדון ע״י ראשי מנהלת הליגות ומשרד הבריאות כי החגיגות של שחקני הקבוצה עם הקהל בסיום המשחק אמש אינן תקינות ומסכנת את המשך הליגה, על אף הניסיון לשמור על ריחוק בין הצדדים.

 

 

היום תיערך שיחה עם שחקני הקבוצה שיתבקשו לא לחזור על כך, מתוך הבנה כי מקרים מסוג זה פוגעים במאמצים להשבת הקהל למגרשים באופן סדיר.

אנו קוראים מכאן לאוהדי הקבוצה לשמור ככל הניתן על כללי הריחוק החברתי. אנחנו מתגעגעים אליהם, מרגישים אותם איתנו בכל מקום, אך בכדי שנוכל לחגוג יחדיו בין כותלי האצטדיון ולא מאחורי גדרות, כולנו צריכים להתאחד ולהיצמד להוראות – עם כל הקושי שבדבר.

.

בעקבות אירועי אמש באצטדיון בלומפילד, שוחח הבוקר, המשנה למנכ”ל משרד הבריאות פרופסור איתמר גרוטו עם יו”ר מנהלת הליגות ארז כלפון.

משרד הבריאות בוחן את האירועים ורואה בחומרה התנהגות זו, כשהשחקנים עצמם התגודדו והתחבקו בניגוד מוחלט להנחיות ואף יצאו לקהל וחגגו בסמוך אליו.

אי שמירת הכללים תוך הפרה גסה של הנחיות משרד הבריאות, מסכנת את בריאות השחקנים ועשויה לגרום להידבקות ולעצירת פעילות הקבוצה.

הגעת האוהדים לאיזור האצטדיון וההתקהלות ההמונית שנוצרה בעקבות קיום המשחק, עשויה להוביל למקרי הידבקויות באוכלוסיה ולהשלכות קשות על התמודדות מדינת ישראל עם מגיפת הקורונה.

התנהלות מסוג זה, פוגעת בסיכויי חזרת האוהדים למגרשים.

ככל שהתנהלות מסוג זה תחזור, ינקטו צעדים משמעתיים.

.

 

״עניין מרכזי״

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן