נעצר הפלסטיני שזרק אבן שהרגה חייל צה״ל בגדה

השב״כ והצבא לכדו ועצרו את הפלסטיני החשוד שהשליך אבן כבדה שפגעה בראשו של חייל והרגה אותו. התקרית אירעה במהלך מעצר חשודים בכפר פלסטיני בגדה.

.

בהודעה הצבאית נאמר בהמשך להודעת שירות הביטחון הכללי, כי בתום פעילות מודיעינית ומבצעית משותפת של צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל, נעצר המחבל החשוד בהריגתו של לוחם צה"ל, סמל-ראשון עמית בן יגאל ז״ל, במהלך פעילות מבצעית ביום 12 במאי 2020.

המחבל נעצר על ידי לוחמי צה"ל וכוחות שב"כ במהלך מבצע מעצרים רחב במרחב החטיבה המרחבית "מנשה", מיד לאחר האירוע.

.

 

מפקד החטיבה המרחבית "מנשה", אלוף-משנה יאיר פלאי: "בחטיבה המרחבית ״מנשה״ נערך בשבועות האחרונים מבצע ממושך וממוקד בכל שעות היום והלילה, במטרה לסגור מעגל על המחבל שחשוד בהריגת סמל-ראשון עמית בן יגאל ז״ל. מבצע זה נערך בשיתוף פעולה של כוחות הביטחון, בהובלת סיירת גולני. נמשיך לפעול בכל דרך אפשרית על מנת להבטיח את ביטחונם של תושבי הגזרה, ואת הבאתם לדין של אלו שינסו לפגוע בו".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםגלנט הקים חמ״ל להכנת שנת הלימודים הבאה
המאמר הבאהושק הפורום הפרלמנטרי לקידום האינטרסים של העצמאים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.