מבזקים

מדריך שילוח בינלאומי

מעבר לחו”ל תמיד מרגש אבל יכול להיות גם מורכב, במיוחד כשזה מגיע לתכנון העברת החפצים. מדריך זה מתאר איך מתנהל תהליך שילוח בינלאומי כך שתוכלו לבצע בחירות מושכלות, במיוחד לגבי התכנון ובחירת חברת שינוע ולוגיסטיקה מתאימה.

 

המאמר נכתב בעיקר עבור אנשים שמובילים תכולה מישראל לחו”ל, אם כי הוא חל גם על כל מי שמעוניין לבצע הובלות חפצים, ריהוט או יצירות אמנות בתוך הארץ. ועוד משהו. שיהיה לכם מעבר מוצלח!

אילו אנשי מקצוע מתמחים בשילוח בינלאומי?

אנשים וארגונים רבים מעורבים בתחום שילוח בינלאומי, וחשוב להבין מי הם, מה הם עושים ואיך הם עובדים יחד. סביר להניח שיהיה לכם קשר ישיר רק עם נציג או שניים מהחברות המעורבות, ומגע מועט או שום קשר עם האחרים. יחד עם זאת, חשוב להבין איך מורכב התהליך.

כל אנשי המקצוע האחרים שמעורבים במשלוח יהיו עובדים או קבלני משנה של חברת השילוח הבינלאומית או מנהלת המעבר. מכיוון שההסכם שלכם יהיה עם מנהל החברה, יש לפנות עם בקשת פתרון לכל בעיה או חשש למנהל המעבר, וכל מחלות יש ליישב מולו.

הבנת כללי שילוח בינלאומי

חשוב מאוד שתבינו שכשולחים אתם אחראים לחוקיות הסחורה שנשלחת, למיסי היבוא, לאספקת הניירת, והכי חשוב, לכל החיובים שעלולים להיווצר במקרה של אירוע חריג כמו שביתת עובדי נמלים, בדיקות מכס או מצב מסירה חריג.

לכן עליכם לוודא כי אתם מכירים את כל כללי הייבוא למדינה הספציפית שאליה אתם מעבירים את המשלוח שלכם. עליכם גם לתקצב סכום כסף נוסף למקרה הצורך.

חברת השילוח הבינלאומית שמנהלת את המעבר

השימוש במונח “ניהול המעבר” מייצג פונקציה שיכולה להתבצע על ידי כל אחד מכמה אנשים או חברות. חברת שילוח בינלאומי שתבחרו תנהל את העברת המשלוח שלכם.

זו החברה שתפקח על המשלוח שלכם, זו החברה שתחתמו מולה על חוזה, או הסכם, או הזמנת עבודה, והיא החברה שתשלח לכם את החשבון. זו החברה שתפנו אליה במקרה של תביעות נזקים, עדכונים למשלוח שלכם ושאלות כלליות לגבי התהליך.

למה חשוב להשתמש בשירותי חברת שילוח, שינוע ולוגיסטיקה?

כדאי מאוד להשתמש בחברת שילוח, שינוע ולוגיסטיקה שתבצע גם את אחת מהפונקציות האחרות, מהסיבות הבאות:

  • כדי להקל על התקשורת בין המנהל שמפקח על העברת המשלוח שלך, לבין אנשי הצוות המעורבים בתהליך.
  • כדי שלמנהל המשלוח תהיה אחרית ישירה יותר על המשלוח שלכם.
  • כדי שיהיו לכם פחות הוצאות, מכיוון שאם אינכם מבינים היטב איך לבצע שילוח בינלאומי, יתכן שתיתקלו בבעיות או שתבצעו טעויות שעלולות לעלות לכם כסף.

 עכשיו אתם מוכנים לבחור חברת שילוח בינלאומי

כדי לבצע נכון תהליך שילוח בינלאומי, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את החברה הנכונה. בחרו בחברת שילוח, שינוע ולוגיסטיקה שמסוגלת לספק את השירותים שאתם זקוקים להם עם מנהל מפקח שתרגישו איתו בנוח במהלך השבועות הקרובים, כשהסחורה שלכם עוברת את המסעד, עד שהיא מגיעה לביתכם החדש בחו”ל.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן