מבזקים

פוקס ניוז: טראמפ שוקל לפרוש לפני הבחירות

1F49F4BA-89C5-43C5-A54B-794D3F74390F

דונלד טראמפ בקריסה. הנשיא הכי אוויל בתולדות ארצות הברית הפך בדיחה עצובה בארצו ועכשיו עושים ממנו צחוק בכל מקום בעולם. החסיד השוטה היחיד שעוד נותר לו הוא הדייר מבלפור.

 

טראמפ המיט אסון בלתי ייאמן על ארצו ומדיניות החוץ שלו קורסת בכל הזירות. מצד אחד הוא בורח עם הצבא מכל מקום אפשרי ומצג שני כל מאמציו להכניע את צפון קוריאה, את פוטין, את אירופה ואת ארדואן כשלו.

 

הלילה הצטרפה סין לחובטים בטראמפ בגאון כשהעבירה את ההחלטה המבטלת מעשית את הדמוקרטיה בהונג קונג. טראמפ הגיב בביטול ההטבות הכלכליות שהיו להונג קונג ובכך בעצם נתן תוקף להתמוטטות הונג קונג במתכונתה הקודמת.

 

בינתיים נפוצו שמועות שמקורן דווקא ברשת הבייתית של טראמפ, פוקס ניוז, ולפיהן הנשיא האוויל שוקל ברצינות פרישה בתום קדנציה אחת. כל הסקרים מצביעים על יתרון גדל והולך לג׳ו ביידן כולל במדינות הבית הרפובליקניות המסורתיות.

 

טראמפ מחרב את אמריקה ובמקום להפוך אותה לגדולה וחזקה כמו פעם, ארצו קרובה לכאוס מוחלט תוך איבוד שליטה מתגבר, ייאוש, זעם והיעדר מנהיגות.  הנשיא לא התייחס לדיווחים על האפשרות שלא יתמודד בנובמבר. אפשר שעבר לטקטיקת הנעבעך כדי לאסוף תמיכה כאנדרדוג בכל מקרה ברור שהוא אפס מאופס בכל הנוגע למנהיגות בבית הלבן.

 

אגב, בעקבות התערבות אינטרסנטים חדלו ברשת פוקס לדון בפרישה אפשרית של טראמפ. האינטרסנטים בעלי הרשת חוששים שהדבר יחזר את ביידן בטרם נקבע מחליף רפובלעקני לטראמפ. בסקרים לפחות, מצבו מחמיר משבוע לשבוע.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן