פוקס ניוז: טראמפ שוקל לפרוש לפני הבחירות

דונלד טראמפ בקריסה. הנשיא הכי אוויל בתולדות ארצות הברית הפך בדיחה עצובה בארצו ועכשיו עושים ממנו צחוק בכל מקום בעולם. החסיד השוטה היחיד שעוד נותר לו הוא הדייר מבלפור.

 

טראמפ המיט אסון בלתי ייאמן על ארצו ומדיניות החוץ שלו קורסת בכל הזירות. מצד אחד הוא בורח עם הצבא מכל מקום אפשרי ומצג שני כל מאמציו להכניע את צפון קוריאה, את פוטין, את אירופה ואת ארדואן כשלו.

 

הלילה הצטרפה סין לחובטים בטראמפ בגאון כשהעבירה את ההחלטה המבטלת מעשית את הדמוקרטיה בהונג קונג. טראמפ הגיב בביטול ההטבות הכלכליות שהיו להונג קונג ובכך בעצם נתן תוקף להתמוטטות הונג קונג במתכונתה הקודמת.

 

בינתיים נפוצו שמועות שמקורן דווקא ברשת הבייתית של טראמפ, פוקס ניוז, ולפיהן הנשיא האוויל שוקל ברצינות פרישה בתום קדנציה אחת. כל הסקרים מצביעים על יתרון גדל והולך לג׳ו ביידן כולל במדינות הבית הרפובליקניות המסורתיות.

 

טראמפ מחרב את אמריקה ובמקום להפוך אותה לגדולה וחזקה כמו פעם, ארצו קרובה לכאוס מוחלט תוך איבוד שליטה מתגבר, ייאוש, זעם והיעדר מנהיגות.  הנשיא לא התייחס לדיווחים על האפשרות שלא יתמודד בנובמבר. אפשר שעבר לטקטיקת הנעבעך כדי לאסוף תמיכה כאנדרדוג בכל מקרה ברור שהוא אפס מאופס בכל הנוגע למנהיגות בבית הלבן.

 

אגב, בעקבות התערבות אינטרסנטים חדלו ברשת פוקס לדון בפרישה אפשרית של טראמפ. האינטרסנטים בעלי הרשת חוששים שהדבר יחזר את ביידן בטרם נקבע מחליף רפובלעקני לטראמפ. בסקרים לפחות, מצבו מחמיר משבוע לשבוע.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכדורגלני ישראל יחוייבו בהשלמות בנושאי אתיקה מוסרית
המאמר הבאעד מתי תימשך השערורייה?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.