ברק בכר מאמן מכבי חיפה

עם סיום העונה הודיעה מכבי חיפה כי החליטה לא להאריך את חוזהו של מרקו בלבול. כמאמן הקבוצה לעונה הבאה מונה ברק בכר.

 

בכר זכה בגביע המדינה עם קריית שמונה ובשלוש אליפויות בהפועל באר שבע. בהמשך היו לו שם שתי עונות רעות. הוא פוטר והוחלף ביוסי אבוקסיס שנטש לשם כך את בני יהודה.

 

בכר אמר לאחר מינויו:  "זהו רגע שמח. החיבור שלי עם המועדון הוא מגיל צעיר וזה מקום מיוחד עבורי. מודה על האמון, מצפה להתחיל ולעבוד ויותר מכל להיפגש עם הקהל הירוק בסמי עופר".

 

מכבי חיפה סיימה את העונה במקום השני במרחק 14 נקודות מהאלופה מכבי תל אביב. הירוקים סיימו במחזור הנעילה בתיקו 2-2 עם בית״ר ירושלים שסיימה שלישית. גם גורלו של רוני לוי עומד על בלימה.

 

מכבי תל אביב סיימה את העונה בהפסד בכורה 2-0 להפועל באר שבע. לבאר שבע נשארה המשימה לזכות בגביע מול מכבי פתח תקוה.

 

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו מוביל לאסון – פרופ׳ סדצקי התפטרה
המאמר הבאממשלת החרטא של נתניהו ממוטטת את המשק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.