האינטרס המוביל את נתניהו הוא אישי ופוליטי

עוד שפל מדאיג: כמעט 1,500 נדבקים חדשים נספרו ביום שישי. כמות החולים הקשים שולשה בתוך שבוע ולאט לאט גדל מספר המתים. בקצב הזה, בתי החולים עלולים להיסתם עוד הקיץ. נתניהו כשל, הוא מאבד מומנטום ועימו צונח הליכוד בסקרים.

 

תמונת מצב אמיתית:

‫30 אלף מורים ותלמידים בבידוד וגם 10 אלפים קצינים וחיילים כולל בכירי צה״ל ויחידות מהמערך הלוחם והמודיעין.

.

ההגבלות חונקות, האבטלה גואה, ההסגרים מתהדקים, אין לאיש שליטה בנעשה. ישראל מתקרבת לכאוס מוחלט.

.

נתניהו קורס בגל השני. מובל מאינטרסים אישיים ופוליטיים בלבד. הפקיר את כולנו. החרדים והחילונים זועמים ובצדק, כל צד מנקודת מבטו.

.

וביבי? סידר לעצמו מיליון לכיס מרשות המיסים ודיקטטורה חוקתית בכנסת. עכשיו מעניין אותו להכניס את כולכם רק כדי להכין עילה לדחות שוב את ההתחלה המעשית של משפטו.

.‬

אז אתם שואלים ואיפה גנץ? הוא ואשכנזי עוברים את הזובור הרגיל שביבי מעביר בו את כל החניכים התורנים שלו הזוכים לתפקידי מפתח לתקופה קצרה ואז מושלכים לפח האשפה של הפוליטיקה הישראלית.

.

ומה אתכם? כרגיל, הוא לא שם זין עליכם הוא יודע שגם בפעם הבאה תצביעו עבורו.

.

רמי יצהר,
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבכיר בפרקליטות מונה לצנזור הראשי
המאמר הבא35 לוחמים מגדודי החיזבאללה השיעים חוסלו בגבול סוריה עירק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.