מפלגתו של לפיד מנעה פתיחה מחודשת של חדרי כושר ובריכות שחיה

התעקשות שערורייתית של חבר הכנסת מיקי לוי ממפלגתו של יאיר לפיד מנעה פתיחה מחודשת של מכוני הכושר ובריכות השחיה.

 

ישיבת ועדת הקורונה התנהלה תחילה בתמימות דעים כשגם אנשי משרד הבריאות מסכימים עם הטענה שלא היתה הידבקות בחדרי הכושר ובבריכות השחיה וכי ההחלטה לסגור אותם לא היתה מחויבת המציאות.

 

לכל ברור כי יש מקום לרביזיה אחרי ההחלטה הגורפת מן השבוע שעבר. שכן, פעילות לשמירת כושר גופני קריטית לאזרחים כעיקר בתקופה זו. אלא שלפני ההצבעה פתאום הודיע מיקי לוי שהוא לא מוכן להצביע יחד עם הקואליציה ולכן הוא דורש לפצל את ההצבעה סעיף סעיף כדי שיוכל להצביע להחליט על כל סעיף בנפרד.

 

פרצה מהומה גדולה שהתפתחה לחילופי צעקות. לפתע קיבלה יו״ר הוועדה ח״כ יפעת  שאשא ביטון טלפון מלשכת נתניהו ולפתע היא נעלה את הישיבה. יש לקוות שהנושא יוכרע ביום שני.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדוד מנע על מחדלי איכוני השב״כ
המאמר הבאמאמן כדורגל מואשם בזיוף ובמרמה של מיליונים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.