החמרה באיומים על נתניהו מצד מאוכזבי ליכוד

מתרחבת ההקצנה ברחוב נגד נתניהו ושרי הליכוד, זאת בעיקר נוכח התנהלותו הכושלת של ראש הממשלה בגל השני של המגיפה.

 

משפחת נתניהו בהחלט הביעה חשש וקשה שלא. מי שרואה את הדיווחים התקשורתיים ובעיקר שומע מחלון ביתו את הקריאות, הנאצות והאיומים אינו יכול שלא להבחין במגמה המסתמנת והיא מסוכנת.

 

בשל כך הוטל על יחידת העילית המשטרתית לצוד מאיימים. וזו ההודעה מהבוקר והיא משקפת החמרה במצב.

 

המשטרה (אח"מ) מוסרת:

נעצר בחשד שאיים לפגוע בראש הממשלה, שרים וחברי כנסת.

.

יחידת הסייבר בלהב 433 עצרה אתמול חשוד (23), תושב נתניה, לאחר ששלח ביישומון להעברת מסרים הודעה לשר צחי הנגבי העולה כדי איומים לפגוע בו ובכל חברי הכנסת. בחקירתו הוסיף ואיים על הנגבי, חברי הכנסת וראש הממשלה.

.

בעקבות התבטאויותיו נחקר באזהרה ובסיום חקירתו נעצר.

.

תיק החקירה בעניינו של החשוד הועבר לעיון חטיבת התביעות ולפני זמן קצר הגישה נגדו התביעה המשטרתית כתב אישום בבית משפט השלום בראשון לציון.

.

יצויין כי ההחמרה בטינה לנתניהו מגיעה לא רק מחוגי שמאל רגילים. מאות אלפים שהצביעו ביבי ומאוכזבים ממנו הואיל והם חיים בתחושה מתגברת של אסון אישי המתקרב אליהם, מניעים היום את גלגלי המחאה המתעצמת. 750 שקלים לא מרגיעים איש.

.

ומנגד, דוברות המשטרה (אח"מ) מוסרת כי

ביחידת הסייבר בלהב 433 הסתיימה חקירה שעניינה איומים העולים כדי פגיעה ביועץ המשפטי לממשלה על ידי תושב פתח תקווה (46).

.

החשוד הגיע לפני מספר שבועות בסמוך לביתו של היועמ"ש כשהוא מאיים לשוב ולפגוע בו.

בעקבות התבטאויותיו נחקר באזהרה.

.

תיק החקירה בעניינו של החשוד הועבר לעיון חטיבת התביעות ולפני זמן קצר הוגש נגדו כתב אישום על ידי התביעה המשטרתית בבית משפט השלום בראשון לציון.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםאלפי פשיטות רגל נרשמו בחודש שעבר
המאמר הבאמה מסתירה ממשלת נתניהו גנץ בגל השני?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.