מבזקים

העם חדל להאמין לביבי וגנץ סתם רהיט מגושם

AE968F2B-AB56-44AB-B3B8-7F5863FB8DD2

ממשלת הקורונה נכשלת בתיפקודה. ביממה האחרונה נשבר שוב שיא שלילי: יותר מ-2,000 נדבקים חדשים באחוזים גבוהים להחריד. אין יום שבו לא מתברר שוב ושוב מחדש עד כמה נתניהו חלש, הססן, נרפה ובלתי יציב בקבלת ההחלטות ובשיטת ביצוען. הפעם, כשהדבר נוגע לכל אחד ואחד באופן אישי הספינים הקבועים שבאמצעותם הוא שולט כאן ללא מיצרים זה עידן ועידנים פשוט לא עובדים. העם לא מאמין יותר לנתניהו. נקודה. כל צעד שלו מתקבל מעתה ואילך בחשדנות גואה.

 

קחו למשל את הפרוייקטור לטיפול בקורונה. בזה אחר זה הם כמעט מונו וברחו. האחרון שעשה זאת הוא גבי ברבש שהבין ברגע האחרון שביבי עובד עליו.

 

בסוף הלכו על גמזו. אישיות אפורה, לא מעניינת, לא סמכותית, נעדרת את הכריזמה הנחוצה למילוי המשימה. ככה ביבי אוהב אותם – חצי כלומניקים שאפשר יהיה בסוף להאשים אותם במחדלים.

 

ויאיר לפיד, הוא כרגיל בעמדת המבקר.

“אמון הציבור בממשלה מרוסק, פרוייקטור עדיין אין, התוכנית הכלכלית בערפל, ההנחיות לא ברורות והעצמאים קורסים. ממשלת ישראל ויתרה הלילה על השותפה הכי חשובה שלה בהתמודדות עם משבר הקורונה – כנסת ישראל. ככה זה שאימת הדין רודפת אחרי ראש הממשלה”, כתב לפיד. צודק אמנם אבל מעולם לא הוכיח שיכולת הביצוע האישית שלו עדיפה.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן