העם חדל להאמין לביבי וגנץ סתם רהיט מגושם

ממשלת הקורונה נכשלת בתיפקודה. ביממה האחרונה נשבר שוב שיא שלילי: יותר מ-2,000 נדבקים חדשים באחוזים גבוהים להחריד. אין יום שבו לא מתברר שוב ושוב מחדש עד כמה נתניהו חלש, הססן, נרפה ובלתי יציב בקבלת ההחלטות ובשיטת ביצוען. הפעם, כשהדבר נוגע לכל אחד ואחד באופן אישי הספינים הקבועים שבאמצעותם הוא שולט כאן ללא מיצרים זה עידן ועידנים פשוט לא עובדים. העם לא מאמין יותר לנתניהו. נקודה. כל צעד שלו מתקבל מעתה ואילך בחשדנות גואה.

 

קחו למשל את הפרוייקטור לטיפול בקורונה. בזה אחר זה הם כמעט מונו וברחו. האחרון שעשה זאת הוא גבי ברבש שהבין ברגע האחרון שביבי עובד עליו.

 

בסוף הלכו על גמזו. אישיות אפורה, לא מעניינת, לא סמכותית, נעדרת את הכריזמה הנחוצה למילוי המשימה. ככה ביבי אוהב אותם – חצי כלומניקים שאפשר יהיה בסוף להאשים אותם במחדלים.

 

ויאיר לפיד, הוא כרגיל בעמדת המבקר.

"אמון הציבור בממשלה מרוסק, פרוייקטור עדיין אין, התוכנית הכלכלית בערפל, ההנחיות לא ברורות והעצמאים קורסים. ממשלת ישראל ויתרה הלילה על השותפה הכי חשובה שלה בהתמודדות עם משבר הקורונה – כנסת ישראל. ככה זה שאימת הדין רודפת אחרי ראש הממשלה", כתב לפיד. צודק אמנם אבל מעולם לא הוכיח שיכולת הביצוע האישית שלו עדיפה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםגמזו קפץ על הג׳וב בלי לסכם את מהות תפקידו וסמכויותיו
המאמר הבאהחוק ייאסור ללחוץ על אדם לשנות את נטייתו המינית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.