סקר: נתניהו איבד החודש 12 מנדטים

סקר הבחירות המקצועי בהזמנת חדשות 13 ובפיקוח קמיל פוקס מצביע על המגמה שאודותיה אנו מדווחים באופן קונסיסטנטי: נתניהו מאבד את אמון העם במהירות מסחררת. וזה עוד לא הסוף. הטינה המצטברת כלפיו חוצה מחנות ומחלחלת אף לגרעין הקשה של חסידיו השוטים. בקיצור, ביבי לא יוכל לצאת מזה בקלות אלא אם ייזום פרובוקציה גדולה שתסיט את תשומת הלב לאויב מזדמן או מדומיין חדש.

 

רק בחודש שעבר היו לנתניהו בסקרים 43 ואולי קצת יותר ועכשיו הוא צונח ל-31 שהם בשניים פחות מהשבוע שעבר. סקרי העומק מראים אפשרות לצניחה מהירה עד ראש השנה עד לסביבות 27-25 מנדטים.

 

לאן נודדים הקולות? בעיקר לנפתלי בנט שכבר נהנה מ-16 מנדטים. לפיד ויעלון מטפסים ל-19 מנדטים וכחול לבן מדשדש על 11 בלבד.

 

ליברמן עומד על 8 עם פוטנציאל ל-14 ש״ס נחלשת לסביבות 6 מנדטים. העבודה, אורלי לוי והצמד האוזר הנדל בחוץ. הערבים, החרדים ומרצ בלי שינוי ניכר.

 

סקרי העומק מצביעים על חלל שנוצר במרכז ויאפשר למפלגה חדשה בראשות יפעת שאשא ביטון למשל לעבור את אחוז החסימה ואף יותר.

 

וגם ערוץ 12 עם סקר משלו ותוצאות דומות. ההבדל העיקרי: גנץ עדיין עם מספר מנדטים חד סיפרתי. הרזרבי מחוק!

 

 

פרטים נוספים וחדשים – יפורסמו כאן ב״עניין מרכזי״ ובראיון המיוחד שהוקלט ומועלה ליוטיוב. הערות שלנו הוא MerkaziTV .

לא לשכוח רווח בסוף אחרת תגיעו לתחנה המרכזית.

כנסו, ליחצו לייק והרשמה חינם לקבלת התראה לשידור הסקופים. זו גם ההזדמנות להיות עם השידורים הקודמים כולל זה החדש עם ג׳ודי ניר מוזס.

בואו. תהנו מכל רגע.

 

 

עניין מרכזי 

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

שיתוף:
מאמר קודםאיבגי לא יישב בכלא
המאמר הבאחילופי מסרים בין נתניהו לנסראללה להרגעת הרוחות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.