מבזקים

חברה פרטית מציעה קורס פסיכומטרי חינם

F073D249-2EC1-4D4D-B532-96E1290BF1E6

מן ההודעה לעיתונות קשה להבין מה הרציונל העומד ביסוד ההחלטה של חברה ותיקה העוסקת עשרות שנים בתחום להציע פתאום קורס פסיכומטרי מלא חינם לכל דורש.

.

 

יתרה מכך, החברה הזו אפילו יוצאת בקמפיין לנושא. בהודעה לתקשורת נאמר:

החברה המובילה והוותיקה בישראל ללימודי הפסיכומטרי יוצאת במהלך דרמטי. הקורס יתמודד ראש בראש עם קורס הפסיכומטרי החינמי של המדינה שהשיק המשרד לשוויון חברתי בתחילת 2019.

.

HIGHQ מאפשרת לכל אחד להירשם לקורס באמצעות האתר ולעבור את הקורס בשיעורי וידאו בשידור חי, Live, על טהרת הנגישות הדיגיטלית. הקורס מותאם בין היתר לתקופת אתגר הקורונה אך צפוי להתנהל באופן דומה גם בעתיד. הנרשמים יוכלו לעבור את הקורס המלא ולגשת לבחינה בהתאם.

ההרשמה נפתחה עבור 3 מועדי הפסיכומטרי הקרובים, כאשר הקורס הראשון מתחיל כבר ב-16.08.

.

כל קורס יכלול עד כ-100 לומדים בקבוצה, בדומה לאקדמיה. אורך הקורס עומד על 38 שעות liveכאשר מספר השיעורים משתנה בין מסלול למסלול, ככול שהמסלול ארוך יותר עד למועד הבחינה כך מספר השעות נפרש על יותר שבועות. השיעורים זמינים (כל 38 השעות) באתר HIGHQ לצפייה חוזרת וחזרה על החומר.

.

בנוסף, המרצה זמין לשאלות באמצעות ווטסאפ עם התחייבות לתשובות תוך 48 שעות. לנרשמים יעמוד גם מספר ווטסאפ של מנהל שירות לקוחות לכל שאלה ובקשה נוספת.

.

הקורס מומלץ על ידי מומחי הפדגוגי של HIGHQ לבעלי יכולת למידה עצמית ולמי שנבחנו בעבר, מכירים את הבחינה ומעוניינים לשפר את הציון. בכל מקרה הנרשמים יעברו מבחן דיאגנוסטיקה פנימי OnLine המאפשר לצוות הפדגוגי להכווין את התלמיד למבנה הקורס הנכון לו (חלוקה של הדגשים בין כמותי, מילולי, אנגלית וכ’) ותוכנית עבודה מומלצת לקראת הבחינה.

.

אורי ויזל מנכ”ל HiGHQ: “אף שאנחנו גוף עסקי כלכליאנחנו מאמינים שגישה להשכלה חייבת להיות פתוחה לכולם ללא מגבלות של רקע סוציואקונומי, זוהי החלטה אסטרטגית, לאפשר גישה ללימודי הפסיכומטרי האיכותיים שפיתחנו – חינם לכל דורש“.

.

רשת HiGHQ היא חלק מקבוצת GUS העולמית, רשת ההשכלה הגבוהה הפרטית הגדולה באירופה. כחלק מתפיסתה ומחויבותהלאחריות תאגידית GUS מעודדת את כל מוסדות הקבוצה לפעול למען שינוי חברתי חיובי בקהילות בהן הם פועלים. ויזל מוסיף, “אנחנו מאמינים שנגישות לחינוך ולהשכלה גבוהה היא מחוללת השינוי והצמיחה המשמעותית ביותר לחברה וקהילה. HIGHQ יוצרת שוויון הזדמנויות ומאפשרת לכולם לקבל חינם את הכלים הטובים ביותר הקיימים בשוק. כך כל אחד מקבל סיכוי שווה להצליח בפסיכומטרי, גם בעידן הקורונה על אתגריו”.

.

מאיר גרוס, סמנכ”ל השיווק של HIGHQ, התייחס ואמר: “בשוק משתנה, ובייחוד בתקופה כזו, חייבים לשנות ולהשתנות. החלטנו להנגיש את היכולות הייחודיות של היי קיו לציבור הישראלי ולאפשר לכל אחד לקבל קורס מקצועי ומצוין, בחינם ומכל מקום. אני גאה ב-HIGHQ ובהנהלת GUS על האפשרות להובלת מהלך דרמטי זה. השקתו של הפסיכומטרי של ישראל שתוביל את המהפכה הבאה בלימודי הפסיכומטרי, בדרך להנגשת ההשכלה גבוהה בישראל

 

 

 

אמנון גולן, שותף במשרד הפרסום בורדהקפלן, התייחס למהלך וציין: “בתקופות שכאלה משרד פרסום צריך לייצר מוצרים שיווקיים משמעותיים עם ערך מוסף לצרכן ולא רק פרסום. זו גאווה לצאת עם המוצר המהפכני של HiGHQ ששואב את השראתו מעולמות הדיגיטלובצל המציאות החדשה של כולנו. יש כאן הזדמנות ענקית, מציעים מוצר מעולה בחינם ללקוח ושיווקית הנרשמים ייחשפו ליכולות והצעות ערך נוספות שHIGHQ מציע עם התמחותו בהשכלה הגבוהה.השבוע עולה קמפיין פרסומי של HIGHQ על המהלךבאמצעות משרד הפרסום בורודה-קפלן בהובלת גיא הוכמן.

 

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן