מבזקים

חיים רמון: הקורונה תגמור לביבי את הקריירה

3BA11E70-EBCB-4863-A647-6866F8705C08

הוא מבכירי הפוליטיקאים הישראליים לדורותיהם. שירת כשר בממשלות רבין, פרס, ברק, שרון ואולמרט. היה יו״ר ההסתדרות ושר משפטים ושר בריאות ושר פנים ומשנה לראש ממשלה. נשיקה אחת קטנה ומיותרת נוצלה בידי אינטרסנטים בחסות החוק לגמור לו את הקריירה.

 

עכשיו הוא סיים לכתוב ספר ומנדב רמז לקראת פירסומו: ״השופט העליון מזוז יצטרך ללכת הביתה או לתבוע אותי. אני מקווה שיתבע אחרי מה שאני מפרסם אודותיו״.

 

בראיון לערוץ המיוחד של ״עניין מרכזי״ MerkaziTV  כאן וביוטיב מגולל רמון סיפורים שיעניינו כל אחד. מי שנאום הלווייתנים שלו היה הנבואה האולטימטיבית שהתגשמה על מותה הצפוי של מפלגת העבודה, נקרא לגייס את הכישרון הנדיר שלו לחזות את העתיד בדייקנות מפליאה כדי לנבא את נפילתו הכואבת הצפויה נתניהו, על מחליפו הוודאי המפתיע ועל שורה של אישים, אירועים והתרחשויות שיעמדו במרכז ההווייה הישראלית לעתיד לבוא.

 

המרואיין שלנו מתייחס בלי חשבון לגנץ, לפיד, עמיר פרץ, אהוד ברק, שמעון שבס, אבו מאזן ו…לאלי טביב ולאולטראס של הפועל תל אביב. אתם תהנו מכל רגע. חלק ניכר מן המוזכרים ורבים אחרים, קצת פחות…

 

״עניין מרכזי״ ממשיך לארח אנשים ואישים מכל התחומים בנושאים מגוונים מהארץ ומהעולם. כנסו, לחצו לייק, לחצו על הפעמון וקבלו התראה כל פעם שיש לנו ראיון חדש שיעשה לך טוב.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן