לפיד או בנט? ואולי שניהם במקום ביבי ובני הכושלים

תם בינתיים משבר התקציב. גם ביבי וגם בני נבהלו מהעצמם ואפשרו להאוזר ולהנדל לנטרל את פצצת הבחירות בהצעה שתאושר בימים הקרובים בכנסת לדחות בכמה חודשים את המועד האחרון לאישור בתקציב.

 

מה קרה? גם נתניהו וגם גנץ הבינו שהלכו גשר אחד רחוק מדי ושניהם נפגעו באותה מידה מן ההתעקשות בנושא התקציב. נתניהו הוביל את המהלך אך כשבחן את המציאות התברר לו שאין היתכנות להקמת ממשלת 61 ושהליכוד ייפגע בבחירות חדשות באופן שאפילו יסכן את ביבי.

 

נתניהו גם נבהל מיאיר לפיד שאיים להגיש את הצעת החוק שתמנע מחבר כנסת המואשם בפלילים חמורים להיות ראש ממשלה. התוצאה: ממשלת האחדות תישאר על מכונה אבל היא תיוותר שברירית ובלתי יעילה כתמיד.

 

טהנה עוד ראיון מצויין בסדרת ההפתעות שאנחנו מגישים לקוראי ״עניין מרכזי״.  מאז 1999 אנחנו כאן עם חדשות וסקופים לרוב. ועכשיו החידוש שמעורר סקרנות ועניין רב. בואו להנות איתי.

 

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםרז קינסטליך נגד שוד תעריפי המים בימי הקורונה
המאמר הבאנתניהו משגע אתכם: ועכשיו – גזירות חדשות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.