גנץ בטיפולים רפואיים נעדר מישיבת ממשלה

שר הביטחון וראש הממשלה הרזרבי עדיין מטופל בבית החולים לאחר הניתוח שעבר בשבוע שעבר בגבו. הדבר מונע ממנו השתתפות בדיוני הממשלה.

 

עם זאת, פורסם בשם גנץ מסר לעזתים בעקבות ההסלמה האחרונה. בהודעה נאמר:

שר הביטחון גנץ אמר בסיום הערכת מצב: "צה"ל יגיב בעוצמה עד השבת השקט לדרום. אם בשדרות לא יהיה שקט- גם בעזה לא יהיה שקט".

 

*

גנץ קיים הבוקר הערכת מצב ביטחונית, בהשתתפות הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, על רקע המצב בדרום והזהיר כי "על כל בלון או רקטה שינחתו בישראל ויפרו את ריבונותה רשומה כתובת אחת- חמאס.

.

״בשיגור הרקטות והבלונים ראשי החמאס שורפים את הענף שעליו תושבי רצועת עזה יושבים ופוגעים ביכולתם לחיות בכבוד ובביטחון. צה"ל יגיב בעוצמה על כל הפרת ריבונות עד להשבת השקט המוחלט בדרום. אם בשדרות לא יהיה שקט גם בעזה לא יהיה שקט".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבלפור: שבוע 8 להפגנות, 11 עצורים, 10,000 משתתפים
המאמר הבאעובדי המעבדות מאיימים בהשבתה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.