מבזקים

הקוסם נתניהו סמירטט את גנץ ועכשיו: היידה לקלפי!

3A20ABD7-7BD5-44CA-AFF1-387DF42B4BC4

רמי  יצהר מדווח:

נתניהו החליט ללכת לסיבוב בחירות נוסף. זה סופי. אשר למועד – בראש  וביומנו זה כבר חקוק. אם כי קיימת התנייה. למשל מצבו של טראמפ בסקרים.  וגם, ההיערכות למשפטו.

 

 

ביבי מילא את משימתו החשאית באופן מופלא – כיאה לקוסם הפוליטי שכמותו לא היה פה מעולם. נתניהו הלך על אחדות  זמנית ומזוייפת שתכליתה האחת והיחידה  היתה לרסק  לפצפץ ולהשפיל את הבועה המתנפחת המתקראת בני גנץ.

 

האיש שהיווה איום של ממש לאלטירנטיבה השילטונית הניצחית שלו, הפך לעיסת נייר מסמורטטת וחסרת עמוד שידרה הרבה יותר מהר ממה שאפילו הוא ציפה. בני גנץ התרסק, הושפל ועכשיו הוא תלוי בחסדי נתניהו. הבא בתור הוא אגב אשכנזי. הוא יעודד את שר החוץ, יסכסך אותו עם גנץ, ימליך אותו זמנית ואז יעשה לו מה שעשה תמיד לכוווולם – יזרוק אותם לפח האשפה של הפוליטיקה הישראלית. כי אין, לא היה וספק אם יהיה הודיני פוליטי כזה בישראל בעת הזאת.

 

זה שמחוק והשני שבדרך. 

 

 

סקרים: עזבו אתכם מהסקרים. ביבי הוא המלך וכרגע אין בלתו. הנסיכים התורניים הם אמנם לפיד ובנט היורשים את גנץ ואשכנזי אבל זו זריית חול בעיניים. בפועל, אין לו תחליף אלקטורלי והוא מביס כל יריב אפשרי ברגע שסימן אותו ככזה.

 

הנירמול הצפוי עם האמירויות אמנם אינו מניב בסקרי העומק מנדטים, אולי עלייה קלילונת אבל המטרה האמיתית של נתניהו היתה לבלום את הנסיגה ומטרה זו הושגה במלואה.

 

היום אמנם הודה טראמפ כי מסתמנת עסקת F35 עם האמירויות ובכך מתממש הפירסום עם העיסקה שעשה נתניהו במחשכים, זאת חרף ההכחשות שלו לאחר הפירסום. ככה זה עם ביבי: לא חשוב איזה שקרים יאמר, איזה ספינים נחותים יפיץ – הכל הולך.

 

לאף אחד כבר לא איכפת מן האמת. חסידי ביבי בוטחים בו שהוא פועל נכון וכל השאר הוא אבק דרכים וטלטלה.

 

הסקרים מצביעים על 29 לליכוד, 20 ללפיד, 19 לבנט, 15 לערבים, ליברמן 9, גנץ אשכנזי 9, דרעי 8, חרדים 7 ומרצ מצומק ל-5.

 

הזוג המלכותי בדרך לעוד נשיקת ניצחון. 

 

עוד השבוע אמורים הליכוד וכחול לבן לאשר הארכה לאישור התקציב ושינויים בהסכם הקואליציוניים שיבטיחו לביבי כל מה שהוא רוצה. האיש עם עמוד השידרה הכואב ייכנע כרגיל או יתאדה. הוא יצטרף למשחק על זמן של ביבי. או שייעלם.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

בואו, בואו, בואו

לחיצה על לייק, על הפעמון ואתם יודעים מה הסקופ הבא!

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן