מבזקים

ליברמן: גנץ יימחק מהפוליקה הישראלית

456548DD-E695-4AED-9F81-58032F17B9A6

להלן דברים שאמר יו”ר מפלגת ישראל ביתנו, ח”כ אביגדור ליברמן, בישיבת סיעתו:

.

״ישראל ביתנו מתנגדת לדחיית התקציב כי הכרעה בנושא זה, זה הדבר הכי חשוב עבור המשק הישראלי וכלכלת ישראל.

*

״הבעיה היא שאת נתניהו לא מעניינים, לא בעיות הכלכלה, לא העסקים הקטנים, לא עובדי המעבדה ולא האבטלה הגואה בקרב הצעירים. הדבר היחידי שמעסיק אותו זה מינויים של מפכ”ל המשטרה, פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה. נתניהו לכן לא רוצה תקציב, אבל נאלץ להיכנע לאולטימטום של דרעי וליצמן, והסכים לדחיית התקציב ובמקביל ליצירת קופה קטנה של 11 מיליארד ש”ח שתבוזבז בהתאם לאינטרסים אלקטוראליים ולחצים קואליציוניים.

*

״מי שראה אתמול את הדו”ח שפורסם ע”י שירות התעסוקה הבין שמדובר בכתב אישום חמור נגד הממשלה הכושלת שלא מסוגלת לטפל ביותר מ-800 אלף מובטלים ומייצרת “דור אבוד” של צעירים.

*

״הערה נוספת – בני גנץ שתמך בהתלהבות בדחיית התקציב רק מסיבה אחת, האיש נאחז בקרנות המזבח על מנת לשמור על הכיסא כי הוא מבין שבבחירות הבאות הוא הולך להיעלם. בני גנץ מתגלה יותר צ’מברלין מצ’מברלין והוא צריך רק לזכור שבסוף הוא יקבל גם בושה גם בחירות וגם ימחק מההיסטוריה הפוליטית של מדינת ישראל.

*

״הערה אחרונה, הטיסות לאומן בנוסף ל-13 אלף אברכים שיבואו לכאן מניו- יורק בחגי תשרי, יובילו לזינוק דרמטי בתחלואה במדינת ישראל על דעתם של כל המומחים מקיר לקיר. *אני לא מבין מדוע הפרויקטור צריך לפנות במכתב לנשיא אוקראינה במקום להתקשר לשרת התחבורה שתעצור את הטיסות לשם מעכשיו עד תום החגים, ובמקביל לא פונה לראש המל”ל שיוציא אזהרת מסע לאוקראינה. טכנית יש את כל הכלים לעצור את הרכבת האווירית הזאת, מה שצריך זה רק לקבל החלטה. הבעיה היא ששני המומחים הגדולים שמכתיבים את סדרי החיים שלנו, בטח ובטח בתקופת החגים, הם ליצמן ודרעי. לכן, במידה ועמדת פרופ’ גמזו לא תתקבל, לא בנושא אומן ולא תוכנית הרמזור, אני קורא לו להסיק מסקנות ולהתפטר מתפקידו.

*

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן