ליאו מסי הודיע: לא רוצה להמשיך בברצלונה

ליאו מסי בדרך החוצה מברצלונה השאלה היחידה היא עכשיו מה תהיה תחנתו הבאה וכמה זה יעלה.

 

הכדורגלן סיים בקול ענות חלושה 19 שנות השתייכות למועדון הענקי של בירת קטלוניה. העונה הסתיימה רע מאוד למועדון כשלא הצליח להשיג שום תואר לא מקומי ולא אירופי. נורא מכך, מסי עוזב אחרי התבוסה המחפירה 2-8 ברבע גמר ליגת האלופות ולאחר עונה אישית חלשה במיוחד.

 

מסי מצוי בחופשה והשבוע היתה לו שיחה קשה עם המאמן החדש של הקבוצה רונאלד קומאן. המאמן ההולנדי נתן למסי להבין שמעתה רק טובת הקבוצה קובעת ותמו הימים שבהם על פי של מספר 10 יישק דבר. הקבוצה שיחררה גם את החלוץ לואיס סוארס ומסי הבין שזמנו תם.

 

עד סוף מאי יכול היה מסי ללכת ללא תמורה והשאלה היא עכשיו כמה ידרוש המועדון ומי ישלם סכומים מוגזמים עבור שירותיו.

 

בתקשורת כבר הוזכרה האפשרות שהתחנה הבאה של הארגנטיני תהיה באיטליה, אולי באינטר מילאנו. כמה מחברי הנהלת ברסה התפטרו בעקבות ההתפתחויות האחרונות.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםלידיעת חובבי הכדורגל הישראלי
המאמר הבאהקצנה ביטחונית: הפצצות ישראליות בלבנון ובעזה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.