לידיעת חובבי הכדורגל הישראלי

ערוץ ספורט 1 ייפתח לכל מנויי הוט ויס ללא תשלום בזמן המשחקים שייערכו מחר ומחרתיים בהתאם למדיניות מועצת הכבלים והלווין המחייבת לשדר ללא תשלום נוסף שורת אירועי ספורט בעלי חשיבות ציבורית רבה

משחקי מוקדמות הליגה האירופית של מכבי ת"א ובית"ר ירושלים שיערכו מחר ומחרתיים ישודרו ללא תשלום נוסף למנויי הוט ויס בערוץ ספורט 1 שייפתח לצפייה לכלל המנויים; וזאת בהמשך למדיניות מועצת הכבלים והלווין לשדר משחקי ספורט משמעותיים ללא תשלום נוסף על דמי המנוי.

ערוץ ספורט 1 ייפתח לצפייה לכלל המנויים, גם אם לא רכשו חבילת ערוצים שכוללת את ספורט 1, מחר, יום רביעי 26.8.20 בזמן משחקה של מכבי ת"א מול סודובה בסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות (תחילת המשחק בשעה 19:00); ומחרתיים, יום חמישי 27.8 בזמן משחקה של בית"ר ירושלים מול טאוטה מאלבניה (תחילת המשחק בשעה 17:30). הערוץ ייפתח רבע שעה לפני תחילת כל משחק, ויישאר פתוח עד סופו.

ההחלטה על פתיחת הערוץ לצפייה לכלל המנויים היא חלק מהמדיניות של המועצה הקובעת כי לא ייגבה תשלום נוסף עבור משחקים המוגדרים כ "אירועים מוכרזים", כלומר משחקים שהמועצה הכריזה עליהם כאירועים בעלי חשיבות ציבורית רבה.

שיתוף:
מאמר קודםנסגר זמנית מועדון שהפר את מגבלות הקורונה
המאמר הבאליאו מסי הודיע: לא רוצה להמשיך בברצלונה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.