מבזקים

לידיעת חובבי הכדורגל הישראלי

18C5FA6C-3441-4DF0-8E83-43884245BE52

ערוץ ספורט 1 ייפתח לכל מנויי הוט ויס ללא תשלום בזמן המשחקים שייערכו מחר ומחרתיים בהתאם למדיניות מועצת הכבלים והלווין המחייבת לשדר ללא תשלום נוסף שורת אירועי ספורט בעלי חשיבות ציבורית רבה

משחקי מוקדמות הליגה האירופית של מכבי ת”א ובית”ר ירושלים שיערכו מחר ומחרתיים ישודרו ללא תשלום נוסף למנויי הוט ויס בערוץ ספורט 1 שייפתח לצפייה לכלל המנויים; וזאת בהמשך למדיניות מועצת הכבלים והלווין לשדר משחקי ספורט משמעותיים ללא תשלום נוסף על דמי המנוי.

ערוץ ספורט 1 ייפתח לצפייה לכלל המנויים, גם אם לא רכשו חבילת ערוצים שכוללת את ספורט 1, מחר, יום רביעי 26.8.20 בזמן משחקה של מכבי ת”א מול סודובה בסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות (תחילת המשחק בשעה 19:00); ומחרתיים, יום חמישי 27.8 בזמן משחקה של בית”ר ירושלים מול טאוטה מאלבניה (תחילת המשחק בשעה 17:30). הערוץ ייפתח רבע שעה לפני תחילת כל משחק, ויישאר פתוח עד סופו.

ההחלטה על פתיחת הערוץ לצפייה לכלל המנויים היא חלק מהמדיניות של המועצה הקובעת כי לא ייגבה תשלום נוסף עבור משחקים המוגדרים כ “אירועים מוכרזים”, כלומר משחקים שהמועצה הכריזה עליהם כאירועים בעלי חשיבות ציבורית רבה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן