חוגג צודק כשזרק את רוני לוי ואת יוסי בניון

חוגג צודק בסילוקו של רוני לוי. הכישלון המהדהד הוא בראש ובראשונה של יוסי בניון שהתעקש על המשך העסקתו של רוני לוי שכשל בעונה שעברה ופתח את הנוכחית באחת הנפילות הכואבות ביותר לא רק בתודות המועדון אלא של הכדורגל הישראלי כולו.

 

מה זה החרטא הזאת לעוף במוקדמות מול קבוצה שמעולם לא עברה סיבוב בליגה האירופית, התקציב הכולל שלה הוא פחות מהסכום שחוגג משלם לקינדה לבדו ומי שאפילו לא ראויה להוות יריבת אימון לבית״ר בשום קטיגוריה.

 

לחוגג נמאס אחרי ההדחה הנוראית בידי קבוצה אלבנית 2-0 ומשחק נורא הוא זרק את רוני לוי קיבינמט והמנהל המקצועי יוסי בניון הלל בעקבותיו. חוגג היטיב להגדיר את המצב בתקופת לוי – בניון שתם ונשלם: ״היתה בעיה חוזרת על עצמה בקדנציה של רוני לוי – ברגע האמת הקבוצה עושה במכנסיים מול קבוצות פחות טובות  זה קרה בגביע מול מכבי פתח תקוה, מול בני יהודה בליגה ובשבוע שעבר״.

 

הערב בית״ר פותחת את הליגה מול הפועל חיפה. חוגג לא רצה להמתין עד אחרי המשחק הזה. ובצדק.

 

בשבת נפתחה העונה בהפסד מביך של הפועל תל אביב לכפר סבא החלשה 2-1. מעמדו של קלינגר נחלש גם הוא ולא ברור כמה זמן ישרוד בעיקר נוכח שיטת המשחק הפחדנית שלו גם מול יריבים נוחים.

 

בני יהודה פתחה ב-0-3 קליל על סכנין שנראית חלשה ובלתי מוכנה לחזרתה לליגת העל.

 

קריית שמונה הפתיעה את אשדוד בחוץ עם 0-2 שנבע מכך שהקבוצה של בן שמעון כשלה בניצול היתרון המובהק שהיה לך באחזקת הכדור. שתי הקבוצות נראו חלשות ובלתי מגובשות אפילו לא לליגה החלשה שלנו.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכוח האו״ם בלבנון הוקטן אך סמכויותיו הורחבו
המאמר הבאניר ברקת: שר האוצר נכשל ועליו להתפטר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.