מבזקים

חוגג צודק כשזרק את רוני לוי ואת יוסי בניון

E3ABB24B-78DF-4646-AE6F-D77C0C277639

חוגג צודק בסילוקו של רוני לוי. הכישלון המהדהד הוא בראש ובראשונה של יוסי בניון שהתעקש על המשך העסקתו של רוני לוי שכשל בעונה שעברה ופתח את הנוכחית באחת הנפילות הכואבות ביותר לא רק בתודות המועדון אלא של הכדורגל הישראלי כולו.

 

מה זה החרטא הזאת לעוף במוקדמות מול קבוצה שמעולם לא עברה סיבוב בליגה האירופית, התקציב הכולל שלה הוא פחות מהסכום שחוגג משלם לקינדה לבדו ומי שאפילו לא ראויה להוות יריבת אימון לבית״ר בשום קטיגוריה.

 

לחוגג נמאס אחרי ההדחה הנוראית בידי קבוצה אלבנית 2-0 ומשחק נורא הוא זרק את רוני לוי קיבינמט והמנהל המקצועי יוסי בניון הלל בעקבותיו. חוגג היטיב להגדיר את המצב בתקופת לוי – בניון שתם ונשלם: ״היתה בעיה חוזרת על עצמה בקדנציה של רוני לוי – ברגע האמת הקבוצה עושה במכנסיים מול קבוצות פחות טובות  זה קרה בגביע מול מכבי פתח תקוה, מול בני יהודה בליגה ובשבוע שעבר״.

 

הערב בית״ר פותחת את הליגה מול הפועל חיפה. חוגג לא רצה להמתין עד אחרי המשחק הזה. ובצדק.

 

בשבת נפתחה העונה בהפסד מביך של הפועל תל אביב לכפר סבא החלשה 2-1. מעמדו של קלינגר נחלש גם הוא ולא ברור כמה זמן ישרוד בעיקר נוכח שיטת המשחק הפחדנית שלו גם מול יריבים נוחים.

 

בני יהודה פתחה ב-0-3 קליל על סכנין שנראית חלשה ובלתי מוכנה לחזרתה לליגת העל.

 

קריית שמונה הפתיעה את אשדוד בחוץ עם 0-2 שנבע מכך שהקבוצה של בן שמעון כשלה בניצול היתרון המובהק שהיה לך באחזקת הכדור. שתי הקבוצות נראו חלשות ובלתי מגובשות אפילו לא לליגה החלשה שלנו.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן