השוחד לחמאס: 30 מיליון דולר תמורת חודש שקט

החמאס יקבל 30 מיליון דולר כדמי רגיעה מול ישראל – כך על פי דיווחים ערביים. שליטי הרצועה אומרים כי הרגיעה שעליה הכריזו היא למשך החודש הזה בלבד.

 

ראשי החמאס אמרו כי אם לא יקבלו את שהובטח, יחודש הירי לתחומי ישראל.  נתניהו גם התחייב להעביר לעזה ציוד רפואי הנוגע למלחמה בקורונה. בינתיים, ישראל פותחת את המעברים ובוטלו הגבלות הדייג המיוחדות שהוטלו בשל הירי.

.

 

ומה היה לנו בסבב הנוכחי? 600 דליקות, השמדת 5,500 דונמים, ירי רקטות עם נזק ונפגעים בעוטף. זה לא מפריע לצבא לפרסם ספין עלוב ועצוב.

.

אכן. והצבא פירסם את הסיכום הספינולוגי שלו לאי השקט בשבועות האחרונים: במהלך השבועות האחרונים, בתגובה לשיגורי הרקטות, הפרות הסדר על הגדר ולהפרחות בלוני הנפץ והתבערה משטח רצועת עזה לשטח ישראל, תקף צה"ל כ-100 יעדי טרור של ארגון הטרור חמאס במשך 19 לילות.
במסגרת התקיפות, הותקפו מתחמים צבאיים במערכים מרכזיים, תשתיות תת קרקע ועמדות צבאיות של ארגון הטרור חמאס.

.

תקיפות אלה מהוות פגיעה משמעותית בתשתיות ובהתעצמות הצבאית של ארגון הטרור חמאס.
.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמג״ב תפס נשק ורימונים בנגב
המאמר הבאעובדי המעבדות הציבוריות נתקלו בשר אוצר עקשן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.