מבזקים

נפתלי בנט: נתניהו אשם בתחלואה המתפשטת והמוות המתגבר

5A3747B8-8EE1-46AA-AEB7-284761C42657

נפתלי בנט הוא לא רק היחיד שהיה צריך להיות פרוייקטור הקורונה בישראל, אלא שההידרדרות החמורה שישראל חווה עתה ושעתידה להחמיר על פי כל הערכות אנשי המקצוע, היא כל כולה באשמת ראש הממשלה נתניהו. ביבי, בגלל קטנוניות אישית שערורייתית מנע את העברת האחריות לטיפול בקורונה למערך משק לשעת חירום בצה״ל רק בגלל שבנט היה שר הביטחון. ההמשך הוא כבר היסטוריה עגומה בתולדות ישראל.

 

היום התעצם המרד החרדי כשהרב המוביל קנייבסקי הורה, על פי פירסומים במגזר, לכל צאן מרעיתו לחדול להיבדק. ההודעה מגיעה דווקא ביום שבו נודע כי 100 תלמידי ישיבה נדבקו ונמצאו חיוביים.

 

נתניהו איבד שליטה והיום אומר בנט בגלוי הכל בגלל ביבי. התחלואה, המשבר, המוות, חוסר הניהול, הברדק המתעצם והיעדר התקווה להיחלץ מן המצב. בנט טוען שאין טעם לסגר עכשיו בלי תוכנית מסודרת ומפורטת איך יוצאים ממנו.

 

היום אמר ח״כ בנט בכינוס בשבע בין היתר:

“יש להכין את התשתית לסגר כי יכול להיות שנצטרך, אבל רק בתנאי שיש תכלית. אם בסוף הסגר אין מערך קטיעת שרשראות אין טעם לסגר”.

.

בהמשך תקף את קבלת ההחלטות של ראש הממשלה נתניהו שיכולו לדבריו למנוע את המצב כיום *”ראש הממשלה בחר לא להעביר את האחריות הכוללת למשרד הביטחון ולצה”ל, זו הייתה שגיאה חמורה של ראש הממשלה, לו היה מעביר את זה אז לא היינו מגיעים לאן שהגענו. תחשוב כמה אנשים ניזוקו כמה אנשים איבדו את עבודתם כמה אנשים בחרדה קיומית בגלל ששמו פוליטיקה לפני המהות, זה לא בסדר” והוסיף ” לאף אחד אין אומץ לקבל החלטות”.

.

בהתייחסות לעתידו הפוליטי אמר כי “לכשיהיו בחירות אני אגיד בצורה הכי ברורה מי צריך להנהיג את מדינת ישראל. כשנשאל על ידי המראיין ירון אברהם האם יכריז על עצמו מועמד לראשות הממשלה ענה “כל דבר בזמנו”. לקראת סיום הראיון התייחס בנט באופן ישיר לנתניהו “כרגע כל השיח הציבורי זה שתי כתות, כת רק ביבי וכת רק לא ביבי ראשו כבר לא בניהול הקורונה וענייני המדינה אלא במשפט שלו”.

.

 

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן