מבזקים

נחמן שי חושף את סוד המנטרה ״שתו מים״

07E1E883-E176-47C4-B0A2-BBF901B89151

הבכי והנהי סביב חובת עטיית המסיכה הזכירה לנו ימים אחרים שבהם כווולם עמדו בתור שעות לקבל את המסיכה עצומת המימדים והאטומה ההיא במלחמת המפרץ.

.

אז אף אחד לא התלונן, כולם רצו לחנויות לרכוש במחירים מופקעים ניילונים וסרטי הדבקה כדי להדביקם על החלונות והדלתות, כאילו שזה היה עוזר אילו העז סדאם חוסיין לירות לעבר ישראל טילים בעלי ראש חץ כימי.

.

היו אלה ימים ושבועות קשים ומורטי עצבים, שבהם היה צריך להרגיע את המוני בית ישראל, המפוחדים מצד אחד ולהסביר למה אנחנו מתאפקים ולא מגיבים מצד שני. זה ממש לא היה פשוט כי האיש המתאפק שעל ההגה היה ליכודניק שרוף, ראש הממשלה דאז יצחק שמיר.

.

את מלאכת הקודש הקשה הזו, להרגיע אותנו ולהפחית חרדות עשה בהצלחה היסטרית והיסטורית דובר צה״ל נחמן שי. עכשיו, בשיחה מאוניברסיטת דיוק האמריקנית, שקיימתי עם הפרופסור שי תקבלו תובנות מרתקות על מגוון עצום של נושאים, בהם סוד ההצלחה של המנטרה שהמציא, טיפח והפיץ בנוסח ״שתו מים״.

.

אז קחו לגימה, תתרווחו ובואו לפגישה הנהדרת הזו. ולא לשכוח ללחוץ לייק, לספר לחבר׳ה וללחוץ על הפעמון כדי לדעת מי האורח הבא שלי. רמז: מספר 2 במוסד, אלוף פיקוד, מפקד סיירת מטכ״ל ואיש מדהים.

 

 

 

היידה, תבלו.
רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכז

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן